Koncepcja - przezroczysty ekran laptopa

Koncepcja - przezroczysty ekran laptopa04.05.2008 14:00
Szymon Adamus

Nie wiem co jest takiego podniecającego w wizji przezroczystych ekranów, ale coś musi być bo widoczna poniżej koncepcja wcale nie jest pierwsza. Już wcześniej słyszeliśmy o podobnych pomysłach. Ba! Niektóre z nich ujrzały już nawet światło dzienne. Jak chociażby przezroczysty ekran LED 360 stopni do zastosowania w reklamie i informacji.

Teraz mówimy jednak o czymś co można postawić na własnym biurku.

To oczywiście tylko wariacja na temat. Pomysł jednak wydaje się ciekawy. Nie za bardzo wiem po co komuś coś takiego (do obserwowania innych ludzi podczas surfowania w kafejce?), ale wygląda rewelacyjnie. Takiej tapety nie narysuje nawet najlepszy grafik.

Podobnych filmów na You Tube jest całe mnóstwo. To oczywiście proste sztuczki z wykorzystaniem zielonego ekranu i kilku efektów. Ale widać, że użytkownicy komputerów czekają na coś takiego. Nic dziwnego skoro książki, filmy i gry fantastyczno-naukowe od lat karmią nas wizjami ekranów holograficznych, giętkich paneli zwijanych do postaci rulonu itp. Tradycyjne LCD nie wyglądają już przy nich zbyt imponująco.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)