Koniec sielanki [zwiastun]

Koniec sielanki [zwiastun]
Michał Nowak

18.06.2010 16:13

Zachęcam do obejrzenia świeżutkiego zwiastuna filmu Tomorrow, When the War Began. Dlaczego warto go zobaczyć? Bo zaczyna się kiczowato, ale po chwili raczy nas fabularnym twistem, którego ciężko się spodziewać. Dlaczego warto czekać na ten film? Bo reżyserem jest Stuart Beattie, autor scenariuszy do Piratów z Karaibów: Klątwy Czarnej Perły, 30. dni mroku, Zakładnika, Australii i GI Joe: Czas Kobry (wszystkich nie oglądałem, żeby ktoś mnie o zachwyty nie posądzał).

Zachęcam do obejrzenia świeżutkiego zwiastuna filmu Tomorrow, When the War Began. Dlaczego warto go zobaczyć? Bo zaczyna się kiczowato, ale po chwili raczy nas fabularnym twistem, którego ciężko się spodziewać. Dlaczego warto czekać na ten film? Bo reżyserem jest Stuart Beattie, autor scenariuszy do* Piratów z Karaibów: Klątwy Czarnej Perły, 30. dni mroku, Zakładnika, Australii i GI Joe: Czas Kobry *(wszystkich nie oglądałem, żeby ktoś mnie o zachwyty nie posądzał).

Fabuła: Grupka ośmiu nastoletnich przyjaciół musi zmierzyć się z ponurą rzeczywistością, w chwili gdy ich kraj niespodziewanie zostaje spowity piekłem wojny. Odcięci od swoich rodzin i znajomych, muszą się nauczyć jak uciekać, przeżyć i walczyć.

Film jest koprodukcją australijsko-amerykańską, został oparty o bestsellerową powieść Johna Marsdena. Będzie to również debiut reżyserski Stuarta Beattiego.

Tomorrow, When the War Began wyreżyserował Stuart Beattie, jest także autorem scenariusza. W filmie występują mało znani aktorzy: Caitlin Stasey, Rachel Hurd-Wood, Lincoln Lewis, Deniz Akeniz, Phoebe Tonkin, Chris Pang, Ashleigh Cummings, Andy Ryan, oraz Colin Friels. Premiera w Australii przypada na 2. września 2010.

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Koniec ery [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Dorosłe dzieciaki [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Gdzie jest Erica?! [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)