Koniec z poplątanymi kablami! BTunes zamienia przewodowe słuchawki w… bezprzewodowe!

Koniec z poplątanymi kablami! BTunes zamienia przewodowe słuchawki w… bezprzewodowe!

Koniec z poplątanymi kablami! BTunes zamienia przewodowe słuchawki w… bezprzewodowe!
Adam Bednarek
19.11.2014 17:57

BTunes wprowadza prawdziwą rewolucję na rynek słuchawek.

Porządnie zaplątany kabel od słuchawek to piekło każdego, kto słucha w ten sposób muzyki. A przecież na tym lista wad przewodów się nie kończy. Łatwo o coś zaczepić, na dodatek niektóre są za krótkie i podczas biegania czy jazdy na rowerze szarpią, przez co słuchawka wypada z ucha.

The BTunes: an amazingly good looking plug to bluetoothify your headphones

Rozwiązanie niby jest proste - bezprzewodowe słuchawki. Ale co jeśli my już mamy swój ulubiony model, dużo za niego zapłaciliśmy i nie chcemy go zamieniać? Jeśli można odpiąć od niego kabel, to warto zainwestować w BTunes.

BTunes - wyrzuć kable!

Obraz

Gadżet zamienia przewodowe słuchawki w bezprzewodowe. BTunes podłączony do słuchawek streamuje muzykę z urządzenia na słuchawki za pomocą Bluetooth 4.0. I to w całkiem solidnej, płytowej jakości - 16-bit/44.1 kHz.

Na dodatek BTunes może połączyć się z dwoma urządzeniami naraz. I mądrze się pomiędzy nimi przełączać - oglądając film np. na laptopie będziemy mogli rozmawiać przez telefon, gdy ktoś do nas zadzwoni. A potem kontynuować oglądanie - to wszystko bez zdejmowania słuchawek i manualnego przełączania się.

Obraz

Nie wiadomo, ile BTunes będzie kosztować, ale na pewno pojawi się na Kickstarterze - to w końcu najłatwiejszy sposób, żeby dostać pieniądze na realizację projektu. I choć nie znamy ceny, to mam wrażenie, że BTunes nie będzie miał problemów, żeby przekonać nas, że warto wpłacać pieniądze.

Obraz

Bo to naprawdę sprytny i przydatny gadżet. Kable, do kosza! Poradzimy sobie bez was!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)