Konkurs: Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej?

Konkurs: Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej?

Konkurs: Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej?
Marek Maruszczak
11.08.2011 13:24, aktualizacja: 14.01.2022 12:58

Zaczynamy konkurs na oryginalne spoty przedstawiające Wasze propozycje. Przedstawiciel Gadżetomanii w osobie autora tego wpisu będzie jednym z jurorów konkursu i gorąco zachęca Was do wzięcia w nim udziału. Poza tym po jego zakończeniu sami damy Wam okazję do wygrania kolejnej drukarki.

Zaczynamy konkurs na oryginalne spoty przedstawiające Wasze propozycje. Przedstawiciel Gadżetomanii w osobie autora tego wpisu będzie jednym z jurorów konkursu i gorąco zachęca Was do wzięcia w nim udziału. Poza tym po jego zakończeniu sami damy Wam okazję do wygrania kolejnej drukarki.

Zasady są bajecznie proste. Dowolną techniką trzeba przygotować krótkie spoty, w których wyrazicie swoje propozycje, pragnienia albo frustracje. Być może chcielibyście 2 razy częściej chodzić do kina, 2 razy więcej zarabiać, 2 razy częściej słyszeć od znajomych komplementy lub widzieć u nich uśmiech od ucha do ucha. Jedyne ograniczenia to Wasza wyobraźnia i czas nagrania -   mniej więcej minuta. Tyle bowiem może trwać spot nagrany smartfonem, kamerą, pozlepiany z przeróżnych slajdów albo rysunków.

A co potem? Potem 10 najbardziej oryginalnych twórców zgarnie nagrody, m.in. pieniądze, urządzenia drukujące HP Photosmart i Deskjet albo torby na ramię. Przystępując do tworzenia spotu, pamiętajcie o jednym. Należy w nim zamieścić jeden konkretny przykład na to, co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej. Co dokładnie? Już wyjaśniam.

Firma HP, z którą organizujemy konkurs, sukcesywnie zwiększa ofertę urządzeń drukujących z serii Ink Advantage. Oryginalne tusze HP do modeli Ink Advantage kosztują ok. 30 zł. Ci, którzy dużo drukują, mogą przecierać oczy ze zdziwienia.

„Cena tuszów HP do drukarek Ink Advantage jest naprawdę niska, dzięki czemu można drukować przynajmniej 2 razy więcej i 2 razy częściej niż wcześniej”. Jeśli znajdziecie fajny sposób na zobrazowanie tego zdania, szanse na główną nagrodę (HP Photosmart Ink Advantage eAIO i 1500 zł) wzrosną o stokroć. Droga do tego jest naprawdę prosta.

Etap 1 (od 25 lipca do 28 sierpnia)

Spot, nakręcony dowolną techniką, wrzucacie do serwisu www.youtube.com. Spot musi zaczynać się od tytułu konkursu „Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej?”. Następnie link do spotu razem z danymi kontaktowymi (numer telefonu komórkowego i adres email) wysyłacie w wiadomości email na adres fan@edelman.com

Siedmioosobowe jury, złożone z blogerów i dziennikarzy, którzy mieli już okazję przetestować urządzenia Ink Advantage, wybierze 10 najlepszych spotów. Więcej informacji o jury znajdziecie na profilu HP na Facebooku

Etap 2 (28-31 sierpnia)

10 najlepszych spotów zostanie zamieszczonych na profilu HP Polska na Facebooku oraz na naszym portalu. Na profilu HP fani będą mogli decydować, które spoty są oryginalne, klikając pod wybranym postem „Lubię to!”.

Nagrody:

1 miejsce: urządzenie drukujące HP Ink Advantage eAIO i 1500 zł

  1. miejsce: urządzenie drukujące HP Ink Advantage eAIO i 1000 zł
  1. miejsce: urządzenie drukujące HP Ink Advantage eAIO

4-6 miejsce: urządzenie drukujące HP Deskjet Ink Advantage AIO

7-10 miejsce: torby na ramię HP

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)