KONKURS „Kolory wiosny” - wygraj karnet na warsztaty fotografii w WSFoto

KONKURS „Kolory wiosny” - wygraj karnet na warsztaty fotografii w WSFoto

KONKURS „Kolory wiosny” - wygraj karnet na warsztaty  fotografii w WS Foto
KONKURS „Kolory wiosny” - wygraj karnet na warsztaty fotografii w WS Foto
Krzysztof Basel
14.05.2010 23:10

Wiosna sprzyja rozwijaniu fotograficznej pasji - dookoła pojawiają się zupełnie nowe tematy do zdjęć. Z tego powodu organizujemy konkurs "Kolory wiosny" do którego możecie zgłaszać swoje fotografie dotyczące tej inspirującej pory roku. Na zwycięzcę czeka atrakcyjny karnet o wartości 800 zł na kurs fotografii w Warszawskiej Szkole Fotografii!

Wiosna sprzyja rozwijaniu fotograficznej pasji - dookoła pojawiają się zupełnie nowe tematy do zdjęć. Z tego powodu organizujemy konkurs "Kolory wiosny" do którego możecie zgłaszać swoje fotografie dotyczące tej inspirującej pory roku. Na zwycięzcę czeka atrakcyjny karnet o wartości 800 zł na kurs fotografii w Warszawskiej Szkole Fotografii!

Konkurs "Kolory wiosny" i nagroda

Tematem przewodnim konkursu jest wiosna oraz jej wspaniałe kolory. Dajemy Wam zadanie, aby przygotować przynajmniej jedno dobre zdjęcie dotyczące tej kolorowej pory roku. Fotografie zgłaszane do konkursu powinny nawiązywać do tematu, ale sposób ich realizacji zależy tylko od Was. Akceptujemy zdjęcia wykonane każdą techniką fotograficzną - cyfrową i analogową, metodą otworkową czy średnioformatową.

Konkurs "Kolory wiosny" może Was zmotywować do stworzenia interesujących zdjęć pokazujących uroki wiosny, co już stanowi wartość samą w sobie. Natomiast zwycięzca otrzyma voucher o wartości 800 zł na kurs fotografii w Warszawskiej Szkole Fotografii. Szkoła organizuje wiele zajęć, a zwycięzca może sam wybrać, z których będzie chciał skorzystać.

Warszawska Szkoła Fotografii istnieje od listopada 2000 roku. Zapewnia uczniom możliwie jak najlepsze warunki do rozwoju umiejętności i warsztatu zawodowego. Grono wykładowców, stanowią wybitni polscy artyści fotograficy – profesorowie uczelni oraz zawodowi praktycy z różnych dziedzin. Aktualnie stale współpracuje ze szkołą ponad trzydziestu wykładowców. Warszawska Szkoła Fotografii dodatkowo angażuje fotografów z całej Polski, nieraz z zagranicy, na krótkie warsztaty oraz na spotkania ze studentami.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Wystarczy przyłączyć się do grupy Fotoblogia - \Kolory wiosny(http://www.flickr.com/groups/kolory_wiosny/) w serwisie Flickr.com i dodać tam swoje zdjęcie związane z tematem konkursu \Kolory wiosny. Każdy uczestnik może dodać do trzech zdjęć.
  • Odpowiedzieć na trzy proste pytania:
  • Ilu aktualnych wykładowców WSFoto ma tytuły naukowe profesor, dr hab. i dr?
  • Która matryca jest większa pod względem powierzchni? APS-C czy APS-H?
  • Jaką rozdzielczość ma w tej chwili największa cyfrowa panorama na świecie (odpowiedzi szukajcie na Fotoblogii lub na naszym koncie na FB) ?
  • Wysłać do nas maila na adres konkurs@fotoblogia.pl(http://konkurs@fotoblogia.pl) z odpowiedziami na powyższe pytania oraz linkami do swoich prac zgłoszonych do grupy Fotoblogia - \Kolory wiosny(http://www.flickr.com/groups/kolory_wiosny/) w serwise Flickr.

Fotografie oceni jury złożone z blogerów Fotoblogii - profesjonalnego fotoedytora Mateusza Gołębia oraz fotografa, redaktora sieci Blomedia Krzysztofa Basela. Pamiętajcie, że biorąc udział w konkursie akceptujecie warunki regulaminu.

W razie pytań służymy pomocą - prosimy piszcie na Facebooku lub na podanego wcześniej maila.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)