Koronawirus. Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o epidemii

Koronawirus. Uczestnicy Big Brothera nie wiedzą o epidemii
Bolesław Breczko

15.03.2020 10:59

Uczestnicy niemieckiej edycji Big Brothera nie mają pojęcia o pandemii koronawirusa - poinformował producent programu. Może się to zmienić, jeśli zachoruje ktoś z ich rodziny.

Uczestnicy programu Big Brother w Niemczech przebywają (przypadkowo) w idealnej kwarantannie, bo nie mają fizycznego kontaktu z osobami ze świata zewnętrznego. Formuła programu nie zezwala im na dostęp do wiadomości z kraju i ze świata. W rezultacie uczestnicy żyją w błogiej nieświadomości problemów, z którymi zmaga się cały świat.

Obecna edycja reality show rozpoczęła się 6 lutego. Wtedy pierwsze przypadki koronawirusa SARS-CoV-2 dopiero zaczynały się pojawiać poza Chinami i można było mieć złudną nadzieję, że epidemia ominie Europę.

Chociaż stan szybko się zmienił, to ochotnicy zamknięci w domu Wielkiego Brata o tym nie wiedzą, jeśli nikt z ich najbliższej rodziny nie zachoruje, to nie dowiedzą się o zagrożeniu aż do momentu opuszczenia programu.

Producent programu Sat.1 poinformował media, że informacja o epidemii może zostać przekazana, jeśli na COVID-19 zachoruje ktoś z bezpośredniej rodziny uczestnika Big Brothera. Póki co nie było takiego przypadku.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)