Kowboje kontra kosmici [zwiastun]

Kowboje kontra kosmici [zwiastun]18.11.2010 07:00
Kowboje kontra kosmici [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

Fabuła filmu Cowboys & Aliens od początku brzmiała dla mnie zbyt głupkowato. Nie mogłem jednak przejść obojętnie obok faktu, że reżyserii podjął się Jon Favreau, a w roli głównej wystąpił Daniel Craig (początkowo miał to być Robert Downey Jr.). Co więcej, nawet sam Indiana Jones skusił się na udział w tej produkcji. Zatem będzie hit czy kit? Może pierwszy zwiastun podpowie Wam odpowiedź.

Fabuła filmu *Cowboys & Aliens *od początku brzmiała dla mnie zbyt głupkowato. Nie mogłem jednak przejść obojętnie obok faktu, że reżyserii podjął się Jon Favreau, a w roli głównej wystąpił Daniel Craig (początkowo miał to być Robert Downey Jr.). Co więcej, nawet sam Indiana Jones skusił się na udział w tej produkcji. Zatem będzie hit czy kit? Może pierwszy zwiastun podpowie Wam odpowiedź.

Fabuła: Na Dzikim Zachodzie trwa wojna między kowbojami i Indianami, którzy walczą o kontrolę nad terenem. Ale w momencie zagrożenia najazdem obcych, łączą oni swoje siły, by pokonać wspólnego wroga.

Wersję HD znajdziecie TUTAJ.

Cowboys & Aliens wyreżyserował Jon Favreau na podstawie komiksu Freda Van Lente'a i Andrew Foleya. W rolach głównych występują Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde i Sam Rockwell. Polska premiera zapowiedziana jest na 26 sierpnia 2011.

392314632914022365

Foto: Screenrant

Źródło: Yahoo Movies

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)