Kreator stron WWW pl.Mfirma.eu: szybki, prosty i tani sposób na własną stronę internetową

Kreator stron WWW pl.Mfirma.eu: szybki, prosty i tani sposób na własną stronę internetową
Redakcja Gadżetomanii

10.10.2016 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tworzenie strony WWW może być bardzo proste! Dzięki kreatorowi, udostępnionemu przez serwis MamFirme.pl, samodzielnie przygotujesz stronę dla swojej firmy. To łatwiejsze, niż myślisz!

Własna strona WWW

Masz firmę i nie masz strony WWW? Idealnym podsumowaniem tej sytuacji są słowa pewnego francuskiego dyplomaty z XIX wieku. Charles-Maurice de Talleyrand miał bowiem przed laty powiedzieć: „To gorzej niż zbrodnia, to błąd”.

Takim właśnie błędem jest rezygnacja z korzyści, jakie zapewnia własna strona internetowa. Wie o tym wielu polskich przedsiębiorców, bo – jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego – dwie trzecie polskich firm ma własną stronę WWW. Innymi słowy co trzecia firma nie istnieje w Internecie.

Obraz
© Źródło: GUS

Problem dotyczy przede wszystkim niewielkich przedsiębiorstw – jednoosobowych działalności gospodarczych i mikrofirm. To w ich przypadku może pojawić się najwięcej wątpliwości, związanych z sensem posiadania własnej strony WWW i obaw, dotyczących ceny, czasu i zaangażowania, potrzebnych, aby taka strona powstała.

Warto rozwiać je w tym miejscu i pokazać, że własną stronę WWW może niewielkim kosztem stworzyć każdy, kto tylko tego chce.

MamFirme.pl – wszystko w jednym miejscu

Aby umieścić stronę w Sieci, potrzebujemy co najmniej trzech elementów – domeny, hostingu i samej strony WWW. Domena to nazwa, pod którą nasza strona będzie widoczna w Internecie. Hosting to stale dostępny online serwer, na którym możemy uruchamiać różne usługi i umieszczać różne treści, jak strony WWW.

Z punktu widzenia kogoś, kto nie zajmuje się zawodowo czy hobbystycznie tworzeniem stron, może to okazać się sporym problemem. Odstraszać może również cena kompleksowych usług, oferowanych przez różne agencje reklamowe czy samodzielnych wykonawców, specjalizujących się w tworzeniu stron.

Dlatego warto skorzystać z rozwiązań, dzięki którym wszystko stanie się prostsze i łatwiejsze. Takim rozwiązaniem jest serwis MamFirme.pl.

Jak stworzyć stronę internetową - prosty kreator stron www.

Dzięki niemu w jednym miejscu zarejestrujemy własną domenę, połączymy ją z bezobsługowym hostingiem, a następnie opublikujemy w Sieci własną stronę WWW, stworzoną samodzielnie przy pomocy intuicyjnego kreatora. Jeśli przed przystąpieniem do działania coś jest dla nas niejasne, warto rzucić okiem na przygotowany przez MamFirme.pl poradnik, opisujący kluczowe aspekty tworzenia strony WWW.

Nasza oferta jest kierowana do całkowicie "zielonych" użytkowników internetu. Nie wymagamy od naszych klientów absolutnie żadnej wiedzy na temat tego czym jest strona internetowa, jak ją założyć i obsługiwać. Jeśli jesteś własnie takim klientem, który po prostu chce mieć stronę www bez zagłębiania się w techniczne detale to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Tworzymy stronę WWW

Od czego zacząć? Pierwszym krokiem jest wybranie jednej z kategorii, określającej charakter naszej działalności.

MamFirme.pl
MamFirme.pl

Gdy mamy to za sobą, możemy przeglądać gotowe szablony stron, pasujące do danego profilu działalności. Kiedy uznamy, że jeden z szablonów (a jest ich ponad 1000!) odpowiada naszym potrzebom, wybieramy go.

MamFirme.pl
MamFirme.pl

Po założeniu w serwisie konta nasza strona jest gotowa – ma nawet własny adres i treść. Z poziomu panelu administracyjnego możemy zarządzać wszystkimi istotnymi kwestiami, a także modyfikować naszą stronę.

MamFirme.pl
MamFirme.pl

W czasie zmiany treści lub wyglądu róznych elementów WWW korzystamy z którą możemy dowolnie modyfikować za pomocą intuicyjnego, prostego w obsłudze edytora.

MamFirme.pl
MamFirme.pl

Możemy z niego skorzystać, aby dopasować uniwersalny szablon do własnych potrzeb. Brawo! Właśnie – bez pisania choćby jednej linii kodu – stworzyliśmy własną stronę WWW. Prawda, że proste? A gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości, zawsze możemy skorzystać z przygotowanego przez MamFirme.pl Centrum Pomocy.

Ile to kosztuje?

Cena to kolejna, ważna kwestia w przypadku usług, związanych z tworzeniem stron. Na rynku nie brakuje firm i freelancerów, oferujących takie usługi. Poziom oferty i rozbieżność stawek są jednak ogromne – bez doświadczenia, analizy rynku lub polecenia ze strony kogoś zaufanego wybranie właściwej propozycji nie jest łatwą sprawą.

MamFirme.pl
MamFirme.pl

W przypadku serwisu MamFirme.pl jest to znacznie prostsze. Serwis oferuje nam trzy poziomy usług – pakiet Bazowy, Aktywny i Biznes. Każdy z nich zawiera kluczowe usługi w postaci hostingu, strony WWW i opcjonalnej domeny.

Wybierając dowolny z abonamentów płacimy zatem za wszystko, co związane z istnieniem naszej strony i nie musimy zaprzątać sobie głowy dodatkowymi opłatami. Z czego w takim wypadku wynikają różnice w cenie?

MamFirme.pl
MamFirme.pl

Poza samym uruchomieniem i obsługą strony WWW, serwis MamFirme.pl zapewnia również możliwość promowania strony w wyszukiwarce Google i tę właśnie usługę uwzględniają pakiety Aktywny i Biznes.

Stronę WWW możesz założyć już teraz

Dzięki MamFirme.pl możesz założyć firmową stronę WWW w jedno popołudnie. Co istotne, możesz to zrobić bez żadnych kosztów i ryzyka – serwis oferuje bowiem tygodniowy okres próbny, dzięki któremu możemy przekonać się, że łatwe jest zarówno samo założenie strony, jak i późniejsze zarządzanie ją.

Tylko od nas zależy, czy poprzestaniemy na stworzeniu statycznej, internetowej wizytówki, czy może będziemy na bieżąco uzupełniać ją, przedstawiając światu najnowsze wieści o naszej firmie. Warto przekonać się o tym już teraz i skorzystać z oferty MamFirme.pl.

Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)