Kruger&Matz "odcina" kabel. Dwie nowości to całkowicie bezprzewodowe słuchawki

Air Dots 1
Air Dots 1
Adam Bednarek

11.03.2020 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polski producent kusi ceną i obietnicą dźwięku w dobrej jakości.

Wprawdzie już wcześniej firma wypuściła rynek bezprzewodowe słuchawki, ale teraz stawia na aż dwa modele bez kabla. Nowości w ofercie Kruger&Matz to P60TW oraz Air Dots 1. Obie wersje wspierają funkcję True Wireless Stereo, czyli po wyjęciu z etui automatycznie łączą się ze sobą i parują z telefonem.

Jak chwali się producent, zastosowane przetworniki z magnesem neodymowym i wykorzystana technologia sprawiają, że słuchawki "gwarantują doskonały dźwięk, niemal jak w modelach przewodowych". Na ile to prawda - musimy poczekać na pierwsze opinie.

Dużą zaletą słuchawek może być fakt, że ich zasięg pozwala na słuchanie nawet w odległości 10 metrów od smartfonu. Czyli sprzęt sprawdzi się choćby w siłowni. Model P60TW gotowy jest też do pracy na basenie. Jest wodoodporny, zgodnie z normą IPX5.

P60TW
P60TW

Aby zwiększyć komfort obsługi słuchawek, umieszczono w nich wielofunkcyjny przycisk sterujący, dzięki któremu użytkownicy mogą dowolnie zmieniać głośność lub utwór albo odbierać lub odrzucać rozmowę telefoniczną. Wbudowany mikrofon sprawia, że obydwa nowe modele mogą posłużyć jako zestaw słuchawkowy - umożliwiają prowadzenie rozmowy bez wyciągania telefonu z kieszeni.

Na jednym ładowaniu słuchawki pozwolą na pracę przez 4 (Air Dots 1) do 4,5 godziny (P60TW). Etui pełni też funkcję ładowarki, więc w razie czego można podładować sprzęt.

Cena słuchawek wynosi 149 zł w przypadku modelu P60TW. Za Air Dots 1 trzeba zapłacić 79 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)