Kto będzie omijał Resident Evil 5?

Kto będzie omijał Resident Evil 5?
Michał Kowal

01.12.2008 18:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niecierpliwie czekam na premierę Resident Evil 5. Zapewne nie jestem jedyny. Jednak w świecie graczy, są też tacy, którzy wolą z produkcją Capcom nie mieć nic wspólnego. Co ciekawe należy do nich twórca serii Residen Evil/ Biohazard - Shinji Mikami, który mówi otwarcie: I won't play Resi 5. Dlaczego?

Niecierpliwie czekam na premierę Resident Evil 5. Zapewne nie jestem jedyny. Jednak w świecie graczy, są też tacy, którzy wolą z produkcją *Capcom *nie mieć nic wspólnego. Co ciekawe należy do nich twórca serii Residen Evil/ Biohazard - Shinji Mikami, który mówi otwarcie: I won't play Resi 5. Dlaczego?

Mikami, twórca między innymi *Resident Evil 4, *nie pracuje nad najnowszą częścią gry. W wywiadzie dla *Official PlayStation magazine *przyznał, że granie w Resident Evil 5 zbyt mocno by go stresowało.

Prawdopodobnie nie zagram. (...) Myślę, że może to być dobra zabawa dla graczy, ale nie dla kogoś kto tworzył kiedyś gry z tej serii. Jeżeli zobaczę, że cokolwiek w Resident Evil 5 jest zrobione źle, będę wściekły! - wyznał Mikami.

No to już możemy być pewni, że Resident Evil 5 będzie strasznym horrorem. Przynajmniej dla Shinji Mikami.

ps.

Źródło: CVG

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)