Kto nowym Bilbo?

Kto nowym Bilbo?30.05.2008 13:00
Ireneusz Podsobiński

Jest pewne, iż głównej roli w ekranizacji Hobbita nie dostanie Ian Holm z tego prostego powodu, że akcja ma miejsce wiele lat wcześniej niż Władca Pierścieni. Bilbo Baggins był wtedy młodszy, zatem trzeba znaleźć kogoś nowego. Największe szanse chwilowo ma James McAvoy, którego niektórzy mogą pamiętać z roli satyra w Opowieściach z Narnii. Trzeba przyznać, że już na zdjęciu powyżej wygląda jak młodsza wersja Iana Holma, więc wybór byłby jak najbardziej adekwatny. Jednakże według brytyjskiej gazety Daily Express w rachubę wchodzą jeszcze Daniel Radcliffe i Jack Black. Miejmy jednak nadzieję, iż plotki okażą się w przypadku McAvoya, gdyż dwa pozostałe wybory są delikatnie mówiąc chybione.

Jest pewne, iż głównej roli w ekranizacji *Hobbita *nie dostanie Ian Holm z tego prostego powodu, że akcja ma miejsce wiele lat wcześniej niż Władca Pierścieni. Bilbo Baggins był wtedy młodszy, zatem trzeba znaleźć kogoś nowego. Największe szanse chwilowo ma James McAvoy, którego niektórzy mogą pamiętać z roli satyra w Opowieściach z Narnii. Trzeba przyznać, że już na zdjęciu powyżej wygląda jak młodsza wersja Iana Holma, więc wybór byłby jak najbardziej adekwatny. Jednakże według brytyjskiej gazety Daily Express w rachubę wchodzą jeszcze Daniel Radcliffe i Jack Black. Miejmy jednak nadzieję, iż plotki okażą się w przypadku McAvoya, gdyż dwa pozostałe wybory są delikatnie mówiąc chybione.

Według reżysera Guillermo del Toro w filmie jest również miejsce dla Iana Holma. Prawdopodobnie zostałby on narratorem, opowiadającym o swojej młodości. Rozwiązanie niegłupie i dzięki temu logicznie łączące *Hobbita *z Władcą Pierścieni. A skoro już wiadomo, iż powrócą Viggo Mortensen (Aragorn) i Ian McKellen (Gandalf), to nawet mała partia dla Holma powinna być przesądzona.

Źródło: Themovieblog.com

Foto: Warner Bros., Forum Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)