Kultowe Simsy wkrótce także na Facebooku. Czy to koniec ery FarmVille'a?

Kultowe Simsy wkrótce także na Facebooku. Czy to koniec ery FarmVille'a?

Teraz zagrasz w
Teraz zagrasz w
Michał Michał Wilmowski
08.06.2011 16:11

W kultową grę będzie można zagrać z przyjaciółmi przez Internet. Firma EA przygotowała The Sims Social – aplikację z Simsami dostępną na Facebooku.

W kultową grę będzie można zagrać z przyjaciółmi przez Internet. Firma EA przygotowała The Sims Social – aplikację z Simsami dostępną na Facebooku.

Czyżby właśnie nadchodził zmierzch FarmVille'a? Firma EA, która stworzyła Simsy, właśnie ogłosiła dobrą nowinę: w znaną grę będzie można zagrać na Facebooku. Daty premiery jeszcze nie znamy - na stronie The Social Sims jest tylko informacja, że będzie to "wkrótce".

Mimo że Simsy na Facebooku jeszcze nie działają, mają już niemal 50 tys. fanów. Ponad 1200 użytkowników zrecenzowało aplikację, nie przejmując się tym, że jej nie widziało. Ocena jest bardzo wysoka - 4,8/5.

Prezentację gry można obejrzeć na YouTube'ie:

The Sims Social: Trailer (E3 2011)

Jak widać, gra wygląda zupełnie jak oryginalne The Sims. Różnica jest taka, że stworzone przez nas awatary na Facebooku będą wchodzić w interakcje z innymi awatarami – osób zaproszonych do gry.

Simsy to niezwykle popularna gra – od premiery w 2000 roku kupiło ją 140 milionów ludzi na świecie. W gry Zyngi, takie jak FarmVille, CityVille czy Mafia Wars, gra 250 milionów użytkowników Facebooka.

Oznacza to, że szykuje się prawdziwe starcie gigantów, którego zwycięzca jest na razie nieznany.

Źródło: MashableHuffington Post

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)