Kup laptop Asus i odbierz rozszerzoną gwarancję za 1 zł

Kup laptop Asus i odbierz rozszerzoną gwarancję za 1 zł

Kup laptop Asus i odbierz rozszerzoną gwarancję za 1 zł
Informacje Prasowe
25.05.2021 08:50, aktualizacja: 25.05.2021 11:24

Kupując wybrane laptopy Asus w Komputronik można teraz za 1 zł dokupić rozszerzoną gwarancję. Dodatkowo niektóre komputery zostały przecenione nawet o 400 zł!

W specjalnej ofercie można znaleźć kilkanaście laptopów Asus, m.in. ASUS TUF Gaming FX506LI-HN012T z procesorem Intel Core i5, 8 GB RAM, kartą graficzną Nvidia GeForce GTX 1650Ti oraz dyskiem SSD o pojemności 512 GB. ASUS TUF Gaming FX506, to doskonale wyposażona maszyna gamingowa. Pomimo użycia mniejszej i bardziej kompaktowej obudowy niż w poprzednim modelu laptopa TUF Gaming, został on wyposażony w baterię o mocy, która pozwoli na dłuższy czas pracy i zabawy.

Kolejnym laptopem objętym promocją jest ASUS ROG Strix G G512LI-HN058. Jest on uosobieniem perfekcyjnie zoptymalizowanego designu i oferuje doskonałe wrażenia podczas poważnej rozgrywki i wielozadaniowej pracy. Dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów oraz kart graficznych, udostępnia on bardzo wysoką wydajność gamingową dla szerszego grona odbiorców.

Warto zwrócić także uwagę na ASUS ROG Strix G G512LI-HN580T, który został dodatkowo przeceniony o 400 zł. To laptop gamingowy o nowoczesnej stylistyce. Mocny procesor Intel Core i5 oraz karta graficzna GeForce GTX dbają o płynność rozgrywki na najwyższym poziomie. Laptop jest niezwykle solidny i efektownie wykonany, a ponadto dysponuje skutecznym systemem chłodzenia.

Specjalna akcja promocyjna trwa do 30 maja lub do wyczerpania zapasów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)