Lara Croft przyjedzie do Polski!

Lara Croft przyjedzie do Polski!07.10.2008 23:46
Lara Croft przyjedzie do Polski!
Maciej Madziński

Jeśli spodobała się Wam nowa, żywa Lara Croft (Alison Carroll), to już wkrótce będziecie mieli okazję spotkać się z nią w... Polsce! Cenega Poland (polski wydawca gry Tomb Raider: Underworld) poinformowała wczoraj, że Alison Carroll pojawi się w naszym kraju w najbliższą niedzielę! Fani pięknej pani archeolog będą mogli między innymi porozmawiać z bohaterką, bądź zrobić sobie z nią zdjęcia. Co należy zrobić, aby spotkać Larę Croft?

Jeśli spodobała się Wam nowa, żywa Lara Croft (Alison Carroll), to już wkrótce będziecie mieli okazję spotkać się z nią w... Polsce! Cenega Poland (polski wydawca gry Tomb Raider: Underworld) poinformowała wczoraj, że *Alison Carroll *pojawi się w naszym kraju w najbliższą niedzielę! Fani pięknej pani archeolog będą mogli między innymi porozmawiać z bohaterką, bądź zrobić sobie z nią zdjęcia. Co należy zrobić, aby spotkać Larę Croft?

W najbliższą niedzielę (12. października) w południe należy udać się do warszawskiego Empiku, który znajduje się przy ulicy Nowy Świat 15/17. To właśnie tam będzie można spotkać się z Alison Carroll.

Ktoś z Was planuje iść na spotkanie z Larą?

Źródło: Cenega Poland

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)