LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor

LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor29.06.2009 18:00
LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor
Łukasz Rzedzicki

W najbliższym czasie na rynek Europejski zostaną wprowadzone nowe monitory LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor. Monitor ma charakteryzować się wyższą jakością obrazu oraz inteligentnym zarządzeniem energią.

W najbliższym czasie na rynek Europejski zostaną wprowadzone nowe monitory LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor. Monitor ma charakteryzować się wyższą jakością obrazu oraz inteligentnym zarządzeniem energią.

Ograniczenie zużycia energii o 50%

Główną cechą monitora jest technologia PowerSensor — jest wbudowany czujnik, który wykrywa obecność użytkownika. Kiedy użytkownik odejdzie od monitora, jasność maleje, a zużycie energii zmniejsza się o 50%. Po powrocie użytkownika monitor natychmiast przełącza się w zwykły tryb pracy. Ten łatwy w użyciu system pozwala firmom zmniejszyć rachunki za prąd, nie zmuszając użytkowników do dodatkowego wysiłku.

Technologia PowerSensor wykorzystuje podczerwień, więc nie zakłóca działania innych urządzeń biurowych, takich jak klawiatury bezprzewodowe, myszy, zestawy słuchawkowe, telefony komórkowe itd. Użytkownik może łatwo ustawić odległość od monitora, w której czujnik PowerSensor będzie się uaktywniał. PowerSensor może niezawodnie wykrywać obecność użytkownika w odległości od 30 do 120 cm.

Monitor LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor ma być doskonały nie tylko dla firm i środowiska, ale przede wszystkim dla użytkownika. Wysokość ekranu można regulować w zakresie 70 mm.

  • technologia SmartImage zwiększa kontrast, nasycenie barw oraz ostrość obrazu i wideo,
  • technologia TrueVision, która jest algorytmem regulacji i dostrajania monitora
  • technologia SmartContrast zapewnia głęboką czerń, co przekłada się na bardziej żywy obraz

Prezentacja monitora PowerSensor oraz tego, jakie możliwości zaoszczędzenia daje on firmom bez żadnego wysiłku, znajduje się tutaj.

Ceny i dostępność

Monitor LCD Philips Brilliance z technologią PowerSensor będzie dostępny od lipca w cenie około 899 zł (bez VAT) u wszystkich partnerów biznesowych MMD. Więcej informacji o monitorach Philips LCD można znaleźć tutaj.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)