Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR

Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR

Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR
Juliusz Czarnecki
17.11.2015 22:26

Kupisz najdroższy możliwy model Lenovo Vibe X3? Gratis dostaniesz gogle VR. Lenovo w ciekawy sposób promuje wirtualną rzeczywistość.

Dopiero co zapowiedziane Lenovo Vibe X3 sprzedawane będzie w trzech wariantach. Najtańsza dostanie słabszy procesor, droższe zaś wyposażone będą w Snapdragon 808. Poróżni je pamięć wewnętrzna oraz… gogle VR. Lenovo stworzy je wraz z firmą odpowiedzialną za gogle AntVR.

Nie należy jednak spodziewać się konkurenta dla np. Samsung Gear VR. Gogle od Lenovo, o których nie wiemy jeszcze zbyt wiele, mają kosztować tylko 30 dolarów - czyli dostaniemy coś w rodzaju Google Cardboard. “Dostaniemy” jest zresztą na miejscu, bo zestaw VR dodawany będzie do wspomnianego najdroższego modelu, który wyceniony został na 460 dolarów.

Obraz

Ruch Lenovo jest ciekawy nie tylko z punktu widzenia kogoś, kto zainteresowany jest kupnem Lenovo Vibe X3. Firma w ciekawy sposób promuje wirtualną rzeczywistość - dodając gogle zapozna użytkowników z technologią. I zachęci do kupna lepszego modelu. A przy okazji zwiększy liczbę fanów VR.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)