Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR

Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR17.11.2015 22:26
Lenovo dorzuci do najdroższej wersji Vibe X3 gogle VR
Juliusz Czarnecki

Kupisz najdroższy możliwy model Lenovo Vibe X3? Gratis dostaniesz gogle VR. Lenovo w ciekawy sposób promuje wirtualną rzeczywistość.

Dopiero co zapowiedziane Lenovo Vibe X3 sprzedawane będzie w trzech wariantach. Najtańsza dostanie słabszy procesor, droższe zaś wyposażone będą w Snapdragon 808. Poróżni je pamięć wewnętrzna oraz… gogle VR. Lenovo stworzy je wraz z firmą odpowiedzialną za gogle AntVR.

Nie należy jednak spodziewać się konkurenta dla np. Samsung Gear VR. Gogle od Lenovo, o których nie wiemy jeszcze zbyt wiele, mają kosztować tylko 30 dolarów - czyli dostaniemy coś w rodzaju Google Cardboard. “Dostaniemy” jest zresztą na miejscu, bo zestaw VR dodawany będzie do wspomnianego najdroższego modelu, który wyceniony został na 460 dolarów.

381443030751978396

Ruch Lenovo jest ciekawy nie tylko z punktu widzenia kogoś, kto zainteresowany jest kupnem Lenovo Vibe X3. Firma w ciekawy sposób promuje wirtualną rzeczywistość - dodając gogle zapozna użytkowników z technologią. I zachęci do kupna lepszego modelu. A przy okazji zwiększy liczbę fanów VR.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)