Leonardo DiCaprio i Kate Winslet znowu razem. Zobacz zwiastun!

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet znowu razem. Zobacz zwiastun!14.09.2008 17:00
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet znowu razem. Zobacz zwiastun!
Piotr Guszkowski

Pojawienie się w programie telewizyjnym Entertainment Tonight najnowszego zwiastuna dramatu Revolutionary Road stanowi świetną okazję do przybliżenia Wam tego interesującego projektu studia Paramount Vantage. W rolach głównych występuje pamiętna aktorka para z Titanica, Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Film w reżyserii Sama Mendesa powstał na podstawie powieści Richarda Yatesa.

Pojawienie się w programie telewizyjnym Entertainment Tonight najnowszego zwiastuna dramatu *Revolutionary Road *stanowi świetną okazję do przybliżenia Wam tego interesującego projektu studia Paramount Vantage. W rolach głównych występuje pamiętna aktorka para z Titanica, Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Film w reżyserii Sama Mendesa powstał na podstawie powieści Richarda Yatesa.

DiCaprio i Winslet grają tu młode małżeństwo Wheelerów mieszkające z dwójką dzieci na przedmieściach Connecticut.

380790689342242538

Są lata 50. Frank i April wiodą pozornie szczęśliwe życie, chociaż tak naprawdę oboje skrywają głęboką frustrację spowodowaną niemożnością spełnienia się w związku i karierze zawodowej. Wpadli w pułapkę własnych uczuć i pragnień, ograniczani przez poczucie presji społecznej i przymus dostosowania się do panujących zwyczajów.

Odtwórcom głównych ról partnerują na planie Michael Shannon, Kathryn Hahn, David Harbour i Kathy Bates. Scenariusz na podstawie niewydanej w naszym kraju książki Yatesa napisał Justin Haythe.

Revolutionary Road pojawi się w amerykańskich kinach tuż przed zakończeniem tego roku, dokładnie 26 grudnia. W Polsce film Mendesa zadebiutuje 30 stycznia 2009 roku.

Co myślicie o tym projekcie po obejrzeniu pierwszego zwiastuna?

Przyznam, że mam same dobre przeczucia: za kamerą stanął reżyser pamiętnego American Beauty, w głównych rolach występują uzdolnieni aktorzy, a i całkiem interesujący wydaje się również literacki pierwowzór. Wkrótce zobaczymy, czy twórcom udało się w pełni wykorzystać potencjał tego filmowego projektu.

Foto: Paramount Vantage, UIP

Źródło: ComingSoon.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)