LG zaprezentowało giganta. Ten telewizor ma aż 325 cali

Strona głównaLG zaprezentowało giganta. Ten telewizor ma aż 325 cali
17.09.2021 14:42
LG zaprezentowało giganta. Ten telewizor ma aż 325 cali

LG zaprezentowało swój nowy sprzęt. Ich flagowy model wśród telewizorów to kolos o przekątnej 325” i rozdzielczości 8K. Dedykowany do kin domowych produkt z serii Direct View LED ma kosztować 1,7 mln dolarów (netto), ważyć 900 kg i zużywać w trakcie pracy 16560W.

bEUyhcqd

Gigantyczny telewizor od LG Jest bezpośrednią odpowiedzią na sprzęt konkurencji – Samsunga i jego “The Wall”. Dzięki modularnej budowie telewizorów LG z DVLED wszystko może pozostać w formacie 16:9, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by format zmienić na ultraszeroki 32:9.

Za maksymalne doznania wizualne w rozdzielczości 8K odpowiadać będą 33 miliony diod LED. Niestety taka konfiguracja dostępna będzie jedynie w modelu o przekątnej 325”. LG zapewnia jednak, że wszystkie nowe dziewięć modeli z serii DVLED odznaczać się będzie zarówno wysoką jakością obrazu, kątami widzenia, jak i żywymi kolorami.

TCL C825 to nie telewizor. To prawdziwe domowe centrum rozrywki z mocnym basem
TCL C825 to nie telewizor. To prawdziwe domowe centrum rozrywki z mocnym basem
bEUyhcqf

Największy z serii będzie miał 393”, ale jego maksymalną rozdzielczością jest 4K. Właśnie z tego powodu flagowym modelem jest format 325” z rozdzielczością 8K. Istnieją też mniejsze opcje, a za najtańszy 108-calowy telewizor przyjdzie nam zapłacić 70 tys. dolarów.

Ciekawą kwestią jest, że producent wycenił montaż i dwuletni okres gwarancyjny na kwotę 30 tys. dolarów. No, ale jeśli ktoś może sobie pozwolić na telewizor za ponad 6,5 mln zł, raczej nie zrobi na nim wrażenia cena instalacji tego molocha.

Udostępnij:
bEUyhcqp
Komentarze (1)
bEUyhcrb