LimoBike - niesamowita limuzyna!

LimoBike - niesamowita limuzyna!14.01.2010 09:00
LimoBike - niesamowita limuzyna!
Damian Zarzycki

Pamiętacie BatLimo, czyli najfajniejszą limuzynę na ulicach Nowego Jorku? Jak podaje serwis Bornrich, organizacja Wildfire Tours stworzyła niezwykły koncept pojazdu, który jest połączeniem limuzyny z... motocyklem Harley-Davidson! LimoBike, bo taką nazwę otrzymał ten projekt z pewnością przyciąga wzrok.

Pamiętacie BatLimo, czyli najfajniejszą limuzynę na ulicach Nowego Jorku? Jak podaje serwis Bornrich, organizacja Wildfire Tours stworzyła niezwykły koncept pojazdu, który jest połączeniem limuzyny z... motocyklem Harley-Davidson LimoBike, bo taką nazwę otrzymał ten projekt z pewnością przyciąga wzrok.

Wildfire Tours to organizacja zrzeszająca miłośników potężnych jednośladów marki Harley-Davidson. Organizują zloty, urządzają rajdy przez szerokie drogi Stanów Zjednoczonych i zajmują się tuningiem. Ich najnowsze dzieło z pewnością można uznać za szalony i odważny pomysł. Ale jestem pewien, że LimoBike bardzo szybko zyska popularność. Szczególnie, że jak zapewniają twórcy za niewielką opłatą są w stanie wypożyczyć ten pojazd na różnego rodzaju uroczystości i wydarzenia (śluby, bale maturalne, sesje zdjęciowe).

398818974739284128

Co LimoBike oferuje? Luksusowa kabina limuzyny oferuje miejsca dla ośmiu osób. Jak widać na zdjęciach warunki są bardzo komfortowe - pojawiają się tu skórzane, białe fotele. Oprócz tego VIP-y znajdą w swoim otoczeniu telewizor plazmowy, częściowo otwarty dach, czy też wysokiej jakości system audio. Producent nie podaje, czy zamontował w środku mini-barek, ale jestem pewien, że i jego nie mogło zabraknąć. Warto zwrócić uwagę, że kierowca LimoBike będzie siedział na wygodnym fotelu, które zastąpiło siedzisko.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)