Linkin Park śpiewają dla Transformersów

Linkin Park śpiewają dla Transformersów15.06.2009 11:00
chester-transformers
chester-transformers
Ireneusz Podsobiński

Najwyraźniej zespołowi Linkin Park tak bardzo spodobały się Transformersy, że już drugi raz użyczyli swojego utworu do promocji filmu. O ile What I've Done do pierwszej części pochodził z ostatniej płyty Minutes to Midnight, o tyle nowa piosenka New Divide została specjalnie napisana dla Zemsty upadłych. Mamy się spodziewać wyłączności także dla trzeciej części? Na deser obok klipu Linkin Park dorzucam dwie wersje utworu The Touch Stana Busha. Jeśli nie wiecie, kim ten Pan jest, zapraszam dalej do wpisu.

Najwyraźniej zespołowi Linkin Park tak bardzo spodobały się Transformersy, że już drugi raz użyczyli swojego utworu do promocji filmu. O ile What I've Done do pierwszej części pochodził z ostatniej płyty Minutes to Midnight, o tyle nowa piosenka *New Divide *została specjalnie napisana dla Zemsty upadłych. Mamy się spodziewać wyłączności także dla trzeciej części? Na deser obok klipu Linkin Park dorzucam dwie wersje utworu The Touch Stana Busha. Jeśli nie wiecie, kim ten Pan jest, zapraszam dalej do wpisu.

Stan Bush napisał utwór The Touch do filmu animowanego Transformers: The Movie z 1986 roku. Z okazji premiery Zemsty upadłych stworzył nową wersję piosenki, który niewiele ma wspólnego z oryginałem, a na dodatek pojawia się w niej raper. Sami oceńcie, która Wam się bardziej podoba.

NOWA WERSJA

STARA WERSJA

Nie wiadomo jednak, czy utwór trafi na ścieżkę dźwiękową kontynuacji Transformers, czy był to zwykły eksperyment Stana Busha.

Foto: UIP

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)