Lionhead: DLC oraz patch dla Fable II "tuż-tuż".

Lionhead: DLC oraz patch dla Fable II "tuż-tuż".07.01.2009 20:11
Lionhead: DLC oraz patch dla Fable II "tuż-tuż".
Igor Chrustek

Ci z Was, którzy zakończyli już przygodę z kolejnym dziełem Petera Molyneuxa wkrótce powrócą do świata Fable. Lionhead, tradycyjnie już, bez żadnych konkretów, podało graczom informację o pojawieniu się dodatku do gry - Knothole Island - oraz łatki, która naprawi sporą część dokuczliwych błędów. Osoba z wydawnictwa zapytana o datę premiery rzuciła: tuż-tuż.

Ci z Was, którzy zakończyli już przygodę z kolejnym dziełem Petera Molyneuxa wkrótce powrócą do świata Fable.* Lionhead*, tradycyjnie już, bez żadnych konkretów, podało graczom informację o pojawieniu się dodatku do gry - Knothole Island - oraz łatki, która naprawi sporą część dokuczliwych błędów. Osoba z wydawnictwa zapytana o datę premiery rzuciła:* tuż-tuż.*

Dodatkowo na stronie Lionhead możemy się dowiedzieć, że Fable II otrzymało status platyny, a co za tym idzie, gra rozeszła się w ilości przekraczającej 300 tysięcy egzemplarzy w Wielkiej Brytanii. Na Wyspach FII stało się piątą, najszybciej sprzedającą się przodukcją. Oczywiście, zaraz za GTA IV, Halo 3, FIFA 09 oraz CoD4. Pozostaje nam czekać na DLC.

Źródło: V247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)