Lodówki side-by-side do 5500 zł

Lodówki side-by-side do 5500 zł

Lodówki typu side-by-side są wygodne w użytkowaniu i zawierają wiele przydatnych funkcji
Lodówki typu side-by-side są wygodne w użytkowaniu i zawierają wiele przydatnych funkcji
Źródło zdjęć: © iStock/Scovad
Sylwia Ścibak
28.02.2018 10:42, aktualizacja: 09.03.2022 09:22

Lodówki z zamrażarką obok chłodziarki to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i miłośników gotowania. Jaką lodówkę typu side-by-side wybrać? Oto propozycje modeli do 5500 zł.

Lodówka side-by-side Samsung RS7778FHCSL/EF

Lodówka side-by-side marki Samsung jest bardzo pojemna
Lodówka side-by-side marki Samsung jest bardzo pojemna© samsung.com

Pierwszą propozycją w zestawieniu lodówek side-by-side do 5500 zł jest model RS7778FHCSL/EF marki Samsung, który posiada zamrażarkę o pojemności 184 l z 2 szufladami i 4 półkami. Sama chłodziarka ma pojemność 359 l, a wewnątrz niej znajdują się: 4 szklane półki, 4 balkoniki na drzwiach, 2 pojemniki na warzywa i owoce, pojemnik na jajka oraz pojemnik na nabiał.

Ten model lodówki side-by-side wyposażono w wiele przydatnych funkcji, np. alarm otwartych drzwi, filtr i dozownik wody, tryb szybkiego zamrażania, pochłaniania zapachów, a także w kostkarkę do lodu oraz minibarek.

Dodatkowo to urządzenie posiada technologię chłodzenia Multiflow i system Twin Cooling Plus, które równomiernie rozprowadzają zimne powietrze po całej lodowce, zapobiegając wysuszaniu się produktów i przemrożeniu lodów, a ponadto sprzyjają utrzymaniu prawidłowej wilgotności. Lodówką side-by-side Samsung steruje się elektronicznie poprzez panel. Jest to urządzenie bezszronowe.

Lodówka side-by-side Sharp SJ-EX770FSL

Lodówka side-by-side marki Sharp utrzymuje świeżość różnych produktów na dłużej niż zwykle
Lodówka side-by-side marki Sharp utrzymuje świeżość różnych produktów na dłużej niż zwykle© facebook.com

Interesującą propozycją lodówki side-by-side do 5500 zł jest urządzenie marki Sharp. Jego chłodziarka o pojemności 345 l ma 3 szklane półki, 7 balkoników na drzwiach, 2 pojemniki na warzywa i owoce oraz 2 półki na warzywa i owoce z systemem kontroli wilgotności. Zamrażarka tego modelu lodówki side-by-side ma 5 szuflad z przezroczystym frontem, a jej pojemność użytkowa wynosi 211 l.

To urządzenie jest sterowane elektronicznie; posiada funkcję No Frost, alarm otwartych drzwi, filtr antyzapachowy, funkcję szybkiego zamrażania i chłodzenia, jak również wskaźnik temperatury w zamrażarce oraz chłodziarce. Ponadto wyposażono go w system Hybrid Cooling, który wykorzystuje podwójną metodę chłodzenia wydłużającą czas, przez który żywność pozostaje świeża, oraz kompresor typu Inverter Linear, który posiada silnik liniowy.

Lodówka side-by-side Beko GNE 114612X

Lodówka side-by-side marki Beko posiada komorę Multizone
Lodówka side-by-side marki Beko posiada komorę Multizone© beko.pl

Następną propozycją lodówki side-by-side do 5500 zł jest bezszronowa lodówka marki Beko, która posiada zamrażarkę o pojemności 155 l z 4 szufladami z przezroczystego plastiku oraz chłodziarkę o pojemności 385 l z 3 szklanymi półkami, 2 pojemnikami na warzywa i owoce oraz 8 balkonikami na drzwiach.

Urządzenie marki Beko wyposażone zostało w alarm otwartych drzwi, wyświetlacz elektroniczny, kostkarkę twistową, filtr antyzapachowy, aktywny jonizator, funkcję szybkiego zamrażania, uszczelkę antybakteryjną, funkcję NeoFrost (czyli dwa oddzielne systemy chłodzenia) oraz komorę Multizone, w której można zarówno chłodzić produkty, jak i zamrażać. Lodówką side-by-side Beko steruje się elektronicznie.

Lodówka side-by-side Samsung RS51K57H02C

Lodówka side-by-side marki Samsung ma nowoczesny design
Lodówka side-by-side marki Samsung ma nowoczesny design© samsung.com

Kolejną propozycją chłodziarko- zamrażarki do 5500 zł jest nowoczesna lodówka side-by-side marki Samsung z systemem No Frost. Pojemność chłodziarki wynosi 342 l; znajdują się w niej 4 szklane półki, 4 balkoniki na drzwiach, półka na wino, szuflada na owoce i warzywa, a także szuflada typu CoolSelect Zone, w której można ustawić inną temperaturę niż w pozostałych częściach lodówki. Zamrażarka natomiast posiada 2 szuflady i 4 półki, a jej pojemność wynosi 218 l.

Ten model lodówki side-by-side do 5500 zł posiada dystrybutor wody, kostkarkę do lodu, alarm otwartych drzwi, a także funkcję Multiflow, która reguluje temperaturę, wilgotność i nawiew powietrza, oraz Twin Cooling System, która reguluje właściwą temperaturę i poziom wilgotności dla chłodziarki i zamrażarki.

Lodówka side-by-side Bosch KAD90VI20

Lodówka side-by-side marki Bosch zawiera przydatną funkcję Memory
Lodówka side-by-side marki Bosch zawiera przydatną funkcję Memory© boschhome.pl

Ten model lodówki side-by-side do 5500 zł jest wielofunkcyjny: został wyposażony w alarm otwartych drzwi, alarm wzrostu temperatury, zabezpieczenie przed dziećmi, filtr wody, funkcję regulacji temperatury w chłodziarce i zamrażarce, wskaźniki temperatur, a także przyciski Supermrożenie i Superchłodzenie.

Lodówka posiada też minibarek, a ponadto technologię Multi Air Flow, która pozwala równomiernie rozprowadzić zimne powietrze po całym wnętrzu tego AGD. Wyróżnia ją także funkcja Memory, która umożliwia zapamiętanie własnych ustawień temperatury czy obrotów wirowania.

Chłodziarka lodówki side-by-side firmy Bosch ma 370 l pojemności użytkowej, zaś wewnątrz niej znajdują się 2 szklane półki, 8 balkoników na drzwiach, 1 pojemnik na warzywa i owoce, a także pojemnik na jajka. Zamrażarka natomiast ma 163 l pojemności, na którą składają się 2 szuflady i 3 półki z przezroczystego plastiku.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)