Lol dnia: Sci-Fi Rambo

Lol dnia: Sci‑Fi Rambo

rambo
rambo
Ireneusz Podsobiński
05.09.2009 11:30

Kilka dni temu informowałem Was, że Sylvester Stallone powróci w Rambo V i akcja będzie koncentrowała się wokół meksykańskich handlarzy ludzkim towarem. Swego czasu krążyły także plotki, jakoby film miał pójść w trochę innym kierunku. Według Ain't It Cool News, którzy rzekomo mieli okazję porozmawiać ze Sly'em, tak właśnie będzie. Rambo zapuści się w rejony sci-fi! Chcecie poznać fabułę Rambo V: The Savage Hunt? Zapraszam zatem dalej do wpisu, ale lepiej nie pijcie nic przed ekranem monitora!

Kilka dni temu informowałem Was, że Sylvester Stallone powróci w Rambo V i akcja będzie koncentrowała się wokół meksykańskich handlarzy ludzkim towarem. Swego czasu krążyły także plotki, jakoby film miał pójść w trochę innym kierunku. Według Ain't It Cool News, którzy rzekomo mieli okazję porozmawiać ze Sly'em, tak właśnie będzie. *Rambo *zapuści się w rejony sci-fi! Chcecie poznać fabułę Rambo V: The Savage Hunt? Zapraszam zatem dalej do wpisu, ale lepiej nie pijcie nic przed ekranem monitora!

Naszego bohatera wyrzuci aż na północno-wschodni Pacyfik. Gdzieś w tym regionie w amerykańskiej bazie wojskowej prowadzone są eksperymenty na żołnierzach. Zadaniem jest takie ich zmodyfikowanie, by odblokować w nich pierwotną dzikość, instynkt zabijania. Wojsko chce po prostu stworzyć idealnego żołnierza, który nie ma oporów przed odbieraniem życia. Jak to bywa z eksperymentami, coś pójdzie nie tak i okazy wydostaną się na wolność. Rambo wraz z oddziałem specjalnym poleci tam, by schwytać wszystkich uciekinierów.

I co Wam to przypomina? To niemal jak skrzyżowanie *Universalnego żołnierza *z Predatorem. Która fabuła wydaje się Wam wiarygodniejsza? Meksykański Rambo czy Sci-Fi Rambo? Osobiście w tą drugą nie mogę uwierzyć. Brzmi, jakby Sly zrobił przedwczesny kawał primaaprilisowy.

Poniżej możecie także zobaczyć rzekomy pierwszy projekt plakatu. Litości...

rambov
rambov
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)