Lost and Damned drogi, jednak wart swej ceny

Lost and Damned drogi, jednak wart swej ceny
Igor Chrustek

22.01.2009 21:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rockstar podało dziś oficjalną cenę dodatku dla Grand Theft Auto IV. Lost and Damned będzie kosztował sporo, bo aż 1600 MS Points. W przeliczeniu, daje to prawie 20 euro, czyli ponad 86 złotych. Wydaje się, że R* nieco przegięło z ceną DLC. Jednak istnieje na to konkretne usprawiedliwienie. Według serwisu IGN, który miał przyjemność przetestować LaD, przejście dodatku zajmie od 12 do nawet 20-stu godzin. Większość dzisiejszych pełnych wersji gier nie oferuje takiego czasu gry.

Rockstar podało dziś oficjalną cenę dodatku dla Grand Theft Auto IV. Lost and Damned będzie kosztował sporo, bo aż 1600 MS Points. W przeliczeniu, daje to prawie 20 euro, czyli ponad 86 złotych. Wydaje się, że R nieco przegięło z ceną DLC*. Jednak istnieje na to konkretne usprawiedliwienie. Według serwisu IGN, który miał przyjemność przetestować LaD, przejście dodatku zajmie od 12 do nawet 20-stu godzin. Większość dzisiejszych pełnych wersji gier nie oferuje takiego czasu gry.

Opłaca się, czy nie? Fani serii z pewnością nie będą się długo zastanawiać nad kupnem dodatku. Jeśli przygody* Bellica* wciągnęły cię na tyle, że wciąż myślisz o tym, jakby tu ukraść auto sąsiadowi, powinieneś skusić się na Lost and Damned. Dodatek ukaże się niestety tylko na konsoli Microsoftu.

Źródło: N4G

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)