Lotnisko pod kwarantanną [zwiastun]

Lotnisko pod kwarantanną [zwiastun]

Lotnisko pod kwarantanną [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
14.03.2011 08:00

ma swoje sequele, a jego amerykański remake Kwarantanna swoje. Każdy z filmów poszedł w innym kierunku, więc w gruncie rzeczy mamy franczyzę z dwóch perspektyw. W sieci pojawił się zwiastun Quarantine 2: Terminal, który fabularnie przypomina trochę Resident Evil: Degeneracja. Co ciekawe, zrezygnowano także z formy dokumentalnej. Czy wyszło to filmowi na dobre?

[REC] ma swoje sequele, a jego amerykański remake Kwarantanna swoje. Każdy z filmów poszedł w innym kierunku, więc w gruncie rzeczy mamy franczyzę z dwóch perspektyw. W sieci pojawił się zwiastun Quarantine 2: Terminal, który fabularnie przypomina trochę Resident Evil: Degeneracja. Co ciekawe, zrezygnowano także z formy dokumentalnej. Czy wyszło to filmowi na dobre?

Fabuła: Film zaczyna się w momencie zakończenia części pierwszej. Władzom wydaje się, że udało im się opanować zarazę, a tu nagle w samolocie w drodze do Nashville pojawia się chory pasażer. Ze względu na jego agresywne zachowanie piloci są zmuszeni do awaryjnego lądowania. Na lotnisku pojawia się ekipa ratunkowa. Niestety w tym momencie koszmar dopiero się zaczyna, gdy zaskoczeni pasażerowi zostają poddani kwarantannie w odizolowanym budynku, bez możliwości ucieczki przed zarażonymi.

Quarantine 2: Terminal wyreżyserował debiutant John Pogue na podstawie własnego pomysłu. Film miał już premierę na Gérardmer Film Festival, na którym zebrał przyzwoite oceny (IMDb 6.7/10). Oficjalna dystrybucja nie została jeszcze ustalona.

Foto: IGN

Źródło: Trailer Addict

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Trolle kontratakują [zwiastun]
Trolle kontratakują [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Epicki X-Men [zwiastun]
Epicki X-Men [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Był sobie Tony [zwiastun]
Był sobie Tony [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Fantasy z jajami [zwiastun]
Fantasy z jajami [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Szef, twój wróg [zwiastun]
Szef, twój wróg [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)