Łotr 1. Gwiezdne wojny. Film na ekranach telewizorów

Łotr 1. Gwiezdne Wojny
Łotr 1. Gwiezdne Wojny
Źródło zdjęć: © YouTube
Karolina Modzelewska

16.08.2020 16:17

"Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" to amerykański film fabularny z 2016 roku będący spin-offem serii Gwiezdne wojny. Wyemitowano go na ekranach telewizorów. Podpowiadamy, gdzie jeszcze można go zobaczyć.

"Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" to film w reżyserii Garetha Edwardsa, który rozgrywa się w świecie Gwiezdnych Wojen. Jego główną bohaterką jest Jyn Erso (w tej roli Felicity Jones), która trafia na wolność za sprawą Rebeliantów. Uwalniają ją z więzienia, ponieważ dążą do upadku Imperium Galaktycznego. W tym celu Erso musi przejąć plany najpotężniejszej broni Imperium, czyli Gwiazdy Śmierci.

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Oprócz Felicity Jones w dziele Garetha Edwardsa można zobaczyć innych znakomitych aktorów. Wśród nich można wymienić Diego Lunę (odtwórcę Cassiana Andora), Alana Tudyka (odtwórcę K-2SO), Donnie Yena (odtwórcę Chirruta Imwe), czy Wena Jianga (odwtórcę Baze Malbusa)

Pierwszy film z serii Gwiezdne wojny został nominowany do Oscara w kategorii najlepsze efekty specjalne oraz dźwięk. Zdobył uznanie wielu oglądających na całym świecie.

Film został wyemitowany na antenie stacji w sobotę 15.08.2020 roku o godz. 22.00, a także w niedzielę o 9.00. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli go zobaczyć mamy dobrą informację. Film "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" jest również dostępny na platformach internetowych - HBO GO oraz VOD.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)