Łóżko dla gracza. Japończycy przygotowali zestaw do elektronicznej rozrywki idealny dla leniuchów

Łóżko dla gracza. Japończycy przygotowali zestaw do elektronicznej rozrywki idealny dla leniuchów

Łóżko dla gracza. Japończycy przygotowali zestaw do elektronicznej rozrywki idealny dla leniuchów
Źródło zdjęć: © Bauhette
Jan Domański
21.04.2020 13:34, aktualizacja: 09.03.2022 08:19

Meble dla graczy to już nic nadzwyczajnego. Krzesła będące podrasowanymi fotelami biurowymi nie dziwią. Pojawiają się też np. biurka. Japońska firma Bauhutte poszła o krok dalej. Ma w ofercie wieloelementowe kąciki z łóżkiem czy matą do siedzenia.

Jeśli lubicie późno wstawać z łóżka i oglądać filmy czy grać, ale brakuje wam kompleksowego rozwiązania pod taką formę spędzania czasu w łóżku, to Bauhutte z kraju kwitnącej wiśni powinno być interesujące. Firma przygotowuje kąciki dla graczy w formie biurek z dodatkowymi elementami, ale nawet miejsca, których centralną częścią jest mata do siedzenia lub łóżko.

Obraz
© Bauhette

Podczas grania trzeba się pożywić

Co ciekawe, pomyślano nie tylko o przestrzeni na nasze sprzęty, ale nawet napoje i przekąski. Jednymi z elementów są półki i szafeczki na kółkach, które patrząc po zdjęciach producenta, powinny idealnie się sprawdzić jako podręczny magazyn na chipsy, energetyki, jogurty, gazowane napoje i tak dalej.

W kwestii komputerowych części, użytkownik będzie miał do dyspozycji specjalny mebel na monitory z uchwytem i trzymadełkami na gamepady i słuchawki, osobny segment na klawiaturę, który można postawić z boku łóżka lub dzięki wcięciu przed monitorami. Smartfon to też niezbędne akcesorium, więc nie dziwi elastyczne ramię, dzięki któremu nie trzeba trzymać telefonu leżąc lub siedząc.

Obraz
© Bauhette

A jak wygląda ergonomia? Można przyswajać elektroniczne treści leżąc, siedząc opartym o specjalną dużą poduszkę lub zmieniając komputer na telefon - dzięki wspominanemu wysięgnikowi na smartfon. W dodatku w zestawie znalazł się też zagłówek, kołdra czy koc. To po prostu kompleksowo wykonany kącik dla gracza z łóżkiem, ale nie jedyny projekt Bauhutte. Na stronie mają zdecydowanie więcej tak niecodziennych pomysłów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)