Luba Master Chiefa w Halo 3 Recon?

Luba Master Chiefa w Halo 3 Recon?

Luba Master Chiefa w Halo 3 Recon?
Igor Chrustek
23.11.2008 16:00

W większości wypadków, mając w głowie setki gier wideo, to właśnie mężczyźni, faceci, czy też samce alfa ratowali świat przed zagładą, totalną anihilacją. Zdarzały się oczywiście i perełeczki. Warto wspomnieć o Samus Aran - sporo czasu minęło, nim dowiedzieliśmy się, że główna postać to kobieta. W erze ośmiu bitów taki obrót sytuacji był istnym kamieniem milowym w dziedzinie elektronicznej rozrywki. W sieci pojawiły się pogłoski o tym, że Bungie zamierza oddać w ręce graczy żołnierza płci żeńskiej. O co chodzi?

W większości wypadków, mając w głowie setki gier wideo, to właśnie mężczyźni, faceci, czy też samce alfa ratowali świat przed zagładą, totalną anihilacją. Zdarzały się oczywiście i* perełeczki*. Warto wspomnieć o Samus Aran - sporo czasu minęło, nim dowiedzieliśmy się, że główna postać to kobieta. W erze ośmiu bitów taki obrót sytuacji był istnym kamieniem milowym w dziedzinie elektronicznej rozrywki. W sieci pojawiły się pogłoski o tym, że Bungie zamierza oddać w ręce graczy żołnierza płci żeńskiej. O co chodzi?

Plotka wyszła z serwisu Lesbian Gamers - ekstremalnie kobiecego portalu dla graczy. Niechaj i one mają swoje pięć minut. Według nich istnieje możliwość, że w Halo 3 Recon będziemy mieli sposobność wcielić się w kobiecą wersję Master Chiefa. Jakieś argumenty? Podczas wszelkiego rodzaju konferencji dotyczących Recon Bungie nie używało zwrotów pokroju: on, jego, go, jemu, i tak dalej. Zamiast tego nagminnie powracali do bezosobowej (bezpłciowej?) formy słowa bohater (the Hero). Cudownym zwieńczeniem hipotezy pani redaktor z* Lesbian Gamer *był przytoczony fakt, że samo Bungie unikało jakichkolwiek odpowiedzi na konkretne pytanie: bohaterem będzie mężczyzna czy kobieta?

Nie wiem jak w Waszym wypadku, ale jak dla mnie nie liczy się to, kto zostanie głównym bohaterem Halo 3 Recon. Jeśli dodatek będzie naprawdę dopracowany i spełni wymagania graczy, to mogę kierować poczynaniami nawet samego Raidena z MGS2: Sons of Liberty.

Źródło: Lesbian Gamers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)