Ludzka stonoga [zwiastun]

Ludzka stonoga [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

03.04.2010 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zastanawiam się, jaki cel przyświecał temu filmowi - chęć zaszokowania, pokazanie czegoś nowego? Najśmieszniejsze jest jednak to, że The Human Centipede (First Sequence) zbiera zaskakująco dobre recenzje. Co więcej, reżyser pracował nad nim z prawdziwym chirurgiem, by "konstrukcja" była w 100% medycznie prawidłowa. Jeśli nie straszna Wam zatem odrobina pokręconych pomysłów, zapraszam do obejrzenia zwiastuna.

Zastanawiam się, jaki cel przyświecał temu filmowi - chęć zaszokowania, pokazanie czegoś nowego? Najśmieszniejsze jest jednak to, że *The Human Centipede (First Sequence) *zbiera zaskakująco dobre recenzje. Co więcej, reżyser pracował nad nim z prawdziwym chirurgiem, by "konstrukcja" była w 100% medycznie prawidłowa. Jeśli nie straszna Wam zatem odrobina pokręconych pomysłów, zapraszam do obejrzenia zwiastuna.

Fabuła: Podczas podróży po Europie, dwie Amerykanki zatrzymują się w Niemczech. Tam w lesie psuje im się samochód. W poszukiwaniu pomocy trafiają do pobliskiej willi, w której mieszka emerytowany chirurg. Wkrótce okazuje się, że ma on trochę nierówno pod sufitem, gdyż tłumaczy dziewczynom szaloną wizję naukową. Mają one zostać obiektami w jego chorej fantazji - ludzkiej stonogi.

The Human Centipede (First Sequence) wyreżyserował Tom Six na podstawie własnego pomysłu. W realizacji jest już druga część The Human Centipede (Full Sequence).

Film jest od roku pokazywany na różnych festiwalach, na których zbiera zazwyczaj pochlebne opinie. Oficjalnej dystrybucji kinowej raczej się nie doczekamy, a o premierze DVD na razie nic nie wiadomo - jedynie w USA 28 kwietnia 2010 czeka projekcja na VOD.

Obraz

Foto: Trailer Addict

Źródło: Trailer Addict

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Włosy [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Niewidoma [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Spragnieni [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Deprawacja [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Żelazna dama [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Bring it! [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Czarny McGyver [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Clooney zabójca [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)