Lunabrite nada ciemności kształt

Strona głównaLunabrite nada ciemności kształt
04.02.2010 16:57
Lunabrite nada ciemności kształt
Katarzyna Kieś
Katarzyna Kieś

Lunabrite nie potrzebuje żarówek, kabli, baterii, zasilania prądem z sieci ani elementów odblaskowych, by jarzyć się efektownym blaskiem. Nie rozświetli ciemności, ale ubierze ją w kształty. Wystarczy podładować ją 5 - 30 minut, by przez 8 godzin rozjaśniała ciemności. Dzięki temu innowacyjnemu produktowi świat w nocy przestanie straszyć nieprzeniknioną czernią.

bETmaVit

Lunabrite nie potrzebuje żarówek, kabli, baterii, zasilania prądem z sieci ani elementów odblaskowych, by jarzyć się efektownym blaskiem. Nie rozświetli ciemności, ale* ubierze* ją w kształty. Wystarczy podładować ją 5 - 30 minut, by przez 8 godzin rozjaśniała ciemności. Dzięki temu innowacyjnemu produktowi świat w nocy przestanie straszyć nieprzeniknioną czernią.

Lunabrite, nowy produkt firmy Lunabrite Light Technology, aktywowany jest światłem, który wg producentów ma wszelkie szanse, by doprowadzić do swoistej rewolucji w branży aranżacji wnętrz i krajobrazu. Lunabrite to taśma, którą rozkłada się tam, gdzie się chce, ale tak, by na produkt padało choć przez krótki czas światło. Taśma jest odporna na wpływ warunków atmosferycznych, nie szkodzi jej promieniowanie UV i może być mocowana praktycznie  na każdej powierzchni. Do tego jest nietoksyczna i nie imają się jej mikroorganizmy - nie trzeba więc rezygnować z jej stosowania, jeśli w pobliżu znajdowałyby się dzieci. Same plusy; minusów żadnych - poza, podejrzewam, ceną.

Paski jarzące się w ciemności niebiesko-zieloną poświatą można stosować na miliony sposobów. Zobaczcie poniżej.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Źródło: Green Diary

Udostępnij:
bETmaViF
Komentarze (0)
bETmaVjr