Mad Catz M.M.O. TE - narzędzie zagłady dla fanów sieciowych batalii

Mad Catz M.M.O. TE - narzędzie zagłady dla fanów sieciowych batalii

Mad Catz M.M.O. TE
Mad Catz M.M.O. TE
Jacek Klimkowicz
01.11.2014 11:14, aktualizacja: 10.03.2022 10:51

Mad Catz M.M.O. TE to znakomita propozycja dla tych, którzy uwielbiają mieć wszystko pod ręką. Można ją w zasadzie określić mianem podręcznej klawiatury z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb i nawigacji. Niezwykle precyzyjnej nawigacji.

Mad Catz M.M.O. TE - podręczna klawiatura

Mad Catz M.M.O. TE to mysz wyposażona w aż 20 programowalnych przycisków, z czego 12 z nich znajduje się pod kciukiem. Mamy zatem do czynienia z bezpośrednią konkurencją dla wskaźników Logitech G600 MMO czy Razer Naga Epic. Przy czym dzieło inżynierów Mad Catz ma kilka unikalnych, robiących różnicę właściwości, których próżno szukać u rynkowej konkurencji. Jakich?

Mad Catz M.M.O. TE
Mad Catz M.M.O. TE

Przede wszystkim Mad Catz M.M.O. TE ma regulowaną długość. Wystarczy kilka ruchów by mysz urosła lub skurczyła się nawet o 15 mm. Tym samym zadowoleni powinni być zarówno fani różnych typów chwytów oraz dużych i małych dłoni - większości powinno udać się dogodzić. Ponadto gryzoń jest niesłychanie lekki - bez kabla waży niecałe 100 gramów! Dla porównania Logitech G600 jest o 33 gramy cięższy, a Razer Naga Epic aż o 50. Jest to więc różnica, której nie da się pominąć.

Mad Catz M.M.O. TE
Mad Catz M.M.O. TE

Niesłychanie lekkie i precyzyjne narzędzie

Jeśli do tego dodamy teflonowe ślizgacze, to uzyskujemy niezwykle lekkie i szybkie urządzenie sterujące. Producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę i w pakiecie daje precyzyjny, laserowy sensor PTE, który bez problemu radzi sobie z przyspieszeniami rzędu 50 G i ruchami z prędkością do 6 m/s. Czujnik automatycznie kalibruje się pod rozpoznany typ powierzchni. Rozdzielczość nie odbiega od rynkowych standardów i wynosi 8200 DPI, ze stopniowaniem co 100.

Mad Catz M.M.O. TE
Mad Catz M.M.O. TE

Nie zabrakło możliwości konfiguracji LOD-u w zakresie od 0,2 do 1 mm. Jak przystało na mysz stworzoną do długich rozgrywek sieciowych Mad Catz M.M.O. TE ma mikroprzełączniki Omron o trwałości 5 milionów kliknięć i zestaw 25 profili (po 60 funkcji dla 20 przycisków działających w 3 trybach) dla najpopularniejszych gier. A ile trzeba za to wszystko zapłacić? Cóż, sugerowana cena detaliczna dla Mad Catz M.M.O. TE wynosi 349 zł.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)