MagicOn Ayane - smartfon z rzutnikiem

MagicOn Ayane - smartfon z rzutnikiem

MagicOn Ayane - smartfon z rzutnikiem
Adam Bednarek
16.04.2014 07:12, aktualizacja: 16.04.2014 13:24

Obrazki lub filmiki ze smartfona na telewizorze lub monitorze? Nuda!

Po co się ograniczać, skoro tak naprawdę materiały możemy pokazywać niemalże wszędzie? Dziś przeważnie niezbędny jest laptop, komputer lub telewizor, na dodatek trzeba męczyć się z podłączaniem lub przesyłaniem. A po co, skoro można zrobić to szybciej, wyświetlając obraz na ścianie? Albo na plecach. Jak kto woli.

Ayane AV 2014

Zaletą smartfona MagicOn Ayane jest wbudowany projektor, dzięki któremu da się wyświetlać obrazy i filmy nawet w 42 calach. Problem stanowi rozdzielczość - 480 x 640 to w zasadzie niewiele. Ale jeżeli komuś zależy na czasie, wygodzie i praktyczności, to taki sprzęt jest idealny.

Wyobrażam sobie, że z takiego gadżetu korzystają nauczyciele, dzięki czemu szybko wyświetlają zdjęcia związane z tematem lekcji bądź wykładu. Nie trzeba mieć przy sobie dużego projektora, wystarczy telefon, który i tak zawsze mamy przy sobie.

Obraz

To wygodne, choć niezbyt tanie: MagicOn Ayane kosztuje 500 dol. Z drugiej strony to nie tylko miniprojektor, ale też smartfon. Pod maską znajduje się dwurdzeniowy procesor 1.2 GHz i 1 GB RAM pamięci, a do tego aparat (5 Mpix). Pracą steruje Android 4.2 Jelly Bean.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)