Magiczne postacie [zwiastun]

Magiczne postacie [zwiastun]13.07.2010 09:43
Magiczne postacie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński

Wiemy, że w filmie Uczeń czarnoksiężnika pojawi się Monica Bellucci, ale do tej pory z jakichś nieznanych mi powodów jej rola pozostawała tajemnicą. Dzisiaj w sieci pojawił się tzw. character trailer, w którym twórcy przedstawiają nam poszczególnych bohaterów (+ sporo niepublikowanych wcześniej scen) i w końcu dowiadujemy się, kim jest niejaka Veronica. Rozczarowani, czy raczej przewidzieliście to?

Wiemy, że w filmie *Uczeń czarnoksiężnika *pojawi się Monica Bellucci, ale do tej pory z jakichś nieznanych mi powodów jej rola pozostawała tajemnicą. Dzisiaj w sieci pojawił się tzw. character trailer, w którym twórcy przedstawiają nam poszczególnych bohaterów (+ sporo niepublikowanych wcześniej scen) i w końcu dowiadujemy się, kim jest niejaka Veronica. Rozczarowani, czy raczej przewidzieliście to?

Opis dystrybutora: Balthazar Blake jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem. By go pokonać, Balthazar musi mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave?a Stutlera. Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim ukryty magiczny potencjał. Razem, trochę wbrew sobie, spróbują uratować miasto przed siłami zła.

Uczeń czarnoksiężnika został wyreżyserowany przez Jona Turtletauba (obie części Skarbu narodów). W rolach głównych występują Nicolas Cage, Jay Baruchel, Teresa Palmer, Alfred Molina i Monica Bellucci. Polska premiera planowana jest na 30 lipca 2010.

Foto: Impawards

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)