Małe co nieco: Ghost Spiders | The Other Social Network | Na fali kontra Szybcy i wściekli

Małe co nieco: Ghost Spiders | The Other Social Network | Na fali kontra Szybcy i wściekli
Ireneusz Podsobiński

28.07.2010 10:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

I znowu garść ciekawostek z cyklu Małe co nieco, które nie weszły na główną stronę, choć warto je Wam pokazać. Dzisiaj mam dla Was dwa zwiastuny: jeden do filmu Ghost Spiders, czyli jak nie wydawać pieniędzy na efekty specjalne, drugi do The Other Social Network (pamiętacie, kto był konkurentem Facebooka?). Na deser podobieństwa Na fali i Szybcy i wściekli.

I znowu garść ciekawostek z cyklu Małe co nieco, które nie weszły na główną stronę, choć warto je Wam pokazać. Dzisiaj mam dla Was dwa zwiastuny: jeden do filmu Ghost Spiders, czyli jak nie wydawać pieniędzy na efekty specjalne, drugi do The Other Social Network (pamiętacie, kto był konkurentem Facebooka?). Na deser podobieństwa *Na fali *i Szybcy i wściekli.

Stacja SyFy jest znana z horrorów i filmów sci-fi z naprawdę kiepskimi efektami specjalnymi. Zamiast się następnym razem wysilać, niech wymyślą historie o niewidzialnych potworach i będzie po sprawie. Pomysł redaktorów College Humor nie jest wcale taki głupi, jak by się mogło wydawać.

Czyżby historia powstania MySpace'a nie była tak ekscytująca jak konflikt przy tworzeniu Facebooka?

Zobacz także:

Źródło: College Humor, BWE

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)