Małe co nieco: Tron Sex | Catfight | Gucci Guilty

Strona głównaMałe co nieco: Tron Sex | Catfight | Gucci Guilty
27.08.2010 10:45
Małe co nieco: Tron Sex | Catfight | Gucci Guilty
Ireneusz Podsobiński
Ireneusz Podsobiński

Pora na Małe co nieco. Dzisiaj mam dla Was niezwykły przewodnik po pozycjach seksualnych na wzór filmu Tron. Następnie zobaczycie "miłe" stosunki pomiędzy aktorkami z komedii To znowu ty (You Again). Na koniec zostawiłem reklamę Gucci, nakręconą przez Franka Millera (Sin City, The Spirit).

bETNbUWd

Pora na Małe co nieco. Dzisiaj mam dla Was niezwykły przewodnik po pozycjach seksualnych na wzór filmu Tron. Następnie zobaczycie "miłe" stosunki pomiędzy aktorkami z komedii *To znowu ty *(You Again). Na koniec zostawiłem reklamę Gucci, nakręconą przez Franka Millera (Sin City, The Spirit).

381051191792254698
Źródło zdjęć: © [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/08/tron2.jpg)

Kamasutra dla geeków - czekam na coś podobnego w klimatach Star Wars.

bETNbUWf

Resztę pozycji możecie obejrzeć TUTAJ.

To znowu ty wyreżyserował Andy Fickman (Góra czarownic). W rolach głównych występują Kristen Bell, Sigourney Weaver, Odette Yustman, Betty White i Jamie Lee Curtis. Polska premiera nastąpi 3 grudnia 2010.

Opis dystrybutora: Nieważne ile mamy lat ? szkolne wspomnienia prześladują nas przez całe życie. Marni odnosi sukcesy jako specjalistka od PR. Gdy wraca do rodzinnego domu na ślub starszego brata, odkrywa, że panna młoda jest jej najstraszliwszą prześladowczynią z czasów szkolnych. Na dodatek wydaje się, że zupełnie wymazała z pamięci wszystkie swoje występki. To jednak nie koniec przykrych zdarzeń. Na ślub przybywa ciotka panny młodej, która przed laty była największym wrogiem? matki pana młodego.

Gucci Guilty wyreżyserował Frank Miller. W reklamie występują Evan Rachel Wood i Chris Evans.

bETNbUWl

Źródło: Wonder How ToFunny or Die/Film

Udostępnij:
bETNbUWp
Komentarze (0)
bETNbUXb