Mamy nowy zwiastun Zmierzchu!

Strona głównaMamy nowy zwiastun Zmierzchu!
10.10.2008 13:00
Mamy nowy zwiastun Zmierzchu!
Piotr Guszkowski
Piotr Guszkowski

Zmierzch, będący ekranizacją bestsellerowej powieści Stephenie Meyer, to jeden z filmów, o których jest głośno od mniej więcej pół roku. Pamiętam, jak w maju publikowałem pierwszy zaprezentowany przez Summit Entertainment teaserowy zwiastun tego nastoletniego horroru. Dziś mam przyjemność podzielić się z Wami najnowszym trailerem. Zapraszam o oglądania!

, będący ekranizacją bestsellerowej powieści Stephenie Meyer, to jeden z filmów, o których jest głośno od mniej więcej pół roku. Pamiętam, jak w maju publikowałem pierwszy zaprezentowany przez Summit Entertainment teaserowy zwiastun tego nastoletniego horroru. Dziś mam przyjemność podzielić się z Wami najnowszym trailerem. Zapraszam o oglądania!

Bohaterką Zmierzchu jest Isabella Swan, szukająca swego miejsca w świecie, zagubiona nastolatka, cicha marzycielka. Kiedy poznaje przystojnego, błyskotliwego i intrygującego Edwarda Cullena nic zdaje sobie sprawy, że znajomość ta wstrząśnie jej życiem i zmieni je na zawsze.

381901180953232479

Mamy też złą, chociaż wciąż nieoficjalną informację dla fanów Zmierzchu: na pokazie prasowym *Kobiet *poinformowano nas, że Monolith Films może jednak nie zdążyć z przygotowaniem premiery na zapowiadany ostatnio, wcześniejszy termin - czyli 5 grudnia. Wiele wskazuje na styczniową premierę w Polsce.

Foto: Monolith Films

Źródło: MovieWeb

Udostępnij:
Komentarze (0)