Mamy zwiastun filmu Mister Lonely

Magda B.

18.04.2008 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie pojawił się w sieci oficjalny zwiastun najnowszego filmu Harmony Korine'a, młodego nowojorskiego twórcy kina niezależnego, tekściarza Bjork, grafika i autora eksperymentalnej powieści (A Crack Up at the Race Riots). Korine zasłynął przede wszystkim napisanym w wieku zaledwie 19 lat scenariuszem do kontrowersyjnych Dzieciaków (1995). Poza tym ma on na swoim koncie takie obrazy, jak Gummo (1997) - uznawany za pierwszy amerykański film zrobiony według zasad Dogmy oraz Julien Dunkey-Boy (1999).

Właśnie pojawił się w sieci oficjalny zwiastun najnowszego filmu Harmony Korine'a, młodego nowojorskiego twórcy kina niezależnego, tekściarza Bjork, grafika i autora eksperymentalnej powieści (A Crack Up at the Race Riots). Korine zasłynął przede wszystkim napisanym w wieku zaledwie 19 lat scenariuszem do kontrowersyjnych *Dzieciaków *(1995). Poza tym ma on na swoim koncie takie obrazy, jak *Gummo *(1997) - uznawany za pierwszy amerykański film zrobiony według zasad Dogmy oraz Julien Dunkey-Boy (1999).

[swf]http://patrz.pl/player.partner.24.swf?id=326475&r=5&o=326475&w=24&color1=000000&color2=ffffff&color3=990000,425,349,8,ffffff[/swf]

Fabuła jego najnowszego filmu, w największym skrócie, opowiada o gościu, który żyje z tego że jest sobowtórem Michaela Jacksona. Pewnego dnia poznaje on ...Marilyn Monroe, która zabiera go do swojej szkockiej posiadłości, w której żyje z ...Charliem Chaplinem i Shirley Temple (sic!). W ich sąsiedztwie mieszkają zaś takie osobistości, jak brytyjska królowa, James Dean i Madonna. Którzy oczywiście też nie są do końca prawdziwi. W filmie Korine?a zobaczymy między innymi Diego Lunę, Samanthę Morton i samego Wernera Herzoga, który prywatnie przyjaźni się z amerykańskim artystą.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)