Map Pack do CoD World at War na PC za darmo

Map Pack do CoD World at War na PC za darmo

CoD WaW
CoD WaW
Mateusz Gajewski
04.04.2009 10:20

Jak dobrze wiecie pierwszy oficjalny map pack do Call of Duty World at War trafił jakiś czas temu na PS3 i Xboxa 360. Nowe mapki chyba przypadły graczom do gustu, bowiem ostatnio studio Treyarch poinformowało, że DLC zostało pobrane ponad milion razy w ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży. Mnożąc to przez koszt dodatku (9,99€) otrzymujemy całkiem pokaźną kwotę.

Tymczasem Josh Olin, który sprawuje funkcję Community Managera w Treyarchu, poinformował, że ten sam zestaw map w wydaniu na komputery osobiste będzie... darmowy.

Jak dobrze wiecie pierwszy oficjalny map pack do* Call of Duty World at War* trafił jakiś czas temu na PS3 i Xboxa 360. Nowe mapki chyba przypadły graczom do gustu, bowiem ostatnio studio* Treyarch* poinformowało, że DLC zostało pobrane ponad milion razy w ciągu pierwszego tygodnia sprzedaży. Mnożąc to przez koszt dodatku (9,99€) otrzymujemy całkiem pokaźną kwotę.

Tymczasem Josh Olin, który sprawuje funkcję Community Managera w Treyarchu, poinformował, że ten sam zestaw map w wydaniu na komputery osobiste będzie... darmowy.

Map pack zostanie dołączony do patcha z numerkiem 1,4, który będzie w sobie zawierał także kilka poprawek znalezionych i uporczywych błędów wersji PC.

Muszę przyznać, że czuję się z tym trochę oszukany... Nie dość, że za swoją kopię Call of Duty musiałem zapłacić dwa razy tyle co za wersję PC, to jeszcze musiałem dodatkowo wydać pieniądze na nowe mapki, a moi koledzy grający na komputerach otrzymają je za darmo.

Źródło: darkzero

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)