Mark Zuckerberg ma już profil w serwisie Pinterest

Mark Zuckerberg ma już profil w serwisie Pinterest16.02.2012 12:07
Mark Zuckerberg (Fot. Flickr/Crunchies2009/Lic. CC by-nd)
Mark Zuckerberg (Fot. Flickr/Crunchies2009/Lic. CC by-nd)
Michał Michał Wilmowski

Zuck zawsze wie, co w trawie piszczy. Teraz w trawie piszczy Pinterest, więc CEO Facebooka już założył tam sobie konto.

Co to jest Pinterest?

Pinterest to serwis umożliwiający zapisywanie i odkrywanie grafik, zdjęć i gifów na własnym koncie. Dzięki temu mamy łatwy dostęp do niezbędnych nam plików, a jednocześnie możemy łatwo dzielić się naszymi zaintersowaniami z innymi. Wszystkie pliki zapisywane są na naszych wirtualnych tablicach, które możemy udostępniać lub zachowywać do prywatnego użytku.

Mark Zuckerberg i Pinterest

Kiedy ruszył Google+, Mark Zuckerberg od razu założył sobie konto w nowym serwisie. Raczej nie na złość szefom Google'a – ale jakoś tak się złożyło, że współtwórca Facebooka przez jakiś czas był właścicielem najpopularniejszego profilu w G+.

Teraz Zuckerberg dołączył do najgorętszego obecnie, rozwijającego się w nieprawdopodobnym tempie serwisu Pinterest, w którym użytkownicy mogą przypinać zdjęcia do wirtualnych tablic.

CEO Facebooka na razie nie jest tu zbyt aktywny (zresztą nigdzie poza Facebookiem nie ma on zwyczaju odzywać się zbyt często – jego profile na Google+ i Twitterze też nie są zbyt ciekawe), ale dla Pinterestu najważniejsze jest, że się w ogóle pojawił. Zainteresowanie szefa największego serwisu społecznościowego świata to dla tak świeżego startupu duży komplement.

Nowy profil Zuckerberga na razie ma tylko 3 piny i nieco ponad 3 tys. obserwujących. Pinterest pozwala połączyć konto z Facebookiem, z której to możliwości Zuck skorzystał. Business Insider pisze, że nie ma potwierdzenia, iż jest to faktycznie jego konto.

Wiadomo, jednak, że śledzi on swoje dwie siostry, więc nie jest to raczej fałszywy profil. Nie ma to zresztą aż takiego znaczenia – dla Pinterestu liczy się tylko to, że w świat poszła odpowiednia informacja.

Źródło: All Facebook

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)