Masaż całego ciała na fotelu OWBMC

Masaż całego ciała na fotelu OWBMC
08.10.2009 17:00
Masaż całego ciała na fotelu OWBMC
Damian Zarzycki
Damian Zarzycki

Ciężki dzień w szkole albo w pracy? Wracasz zmęczony do mieszkania i marzysz o chwili relaksu? Świetnym sposobem na rozładowanie napięcia jest masaż. Jeśli masz do wydania 18 000 złotych i szukasz szalonego gadżetu do mieszkania to Only Whole Body Massage Chair (OWBMC) jest dla Ciebie idealny. Masuje lepiej niż specjalistki z salonu urody, bo w tym samym czasie masuje całe ciało.

Ciężki dzień w szkole albo w pracy? Wracasz zmęczony do mieszkania i marzysz o chwili relaksu? Świetnym sposobem na rozładowanie napięcia jest masaż. Jeśli masz do wydania 18 000 złotych i szukasz szalonego gadżetu do mieszkania to [Only Whole Body Massage Chair (OWBMC)](http://Only Whole Body Massage Chair) jest dla Ciebie idealny. Masuje lepiej niż specjalistki z salonu urody, bo w tym samym czasie masuje całe ciało.

Po ciężkim dniu pracy przydałby się masaż, prawda? Człowiek pozbywa się stresu, jaki towarzyszył mu cały dzień i rozkoszują się przyjemnym uczuciem błogości. Najlepiej, gdyby taki masaż odbywał się w domu, w ulubionym fotelu na przykład przed telewizorem. Cóż - dla bogatych powstał właśnie taki gadżet. Fotel, który masuje całe ciało otrzymał nazwę Only Whole Body Massage Chair i jest dostępny za 18 000 złotych. Co potrafi?

Na podłokietnikach pojawiają się 22 ogniwa, które przyjemnym powietrzem i drganiem masują ręce oraz palce dłoni. Po bokach samego siedziska znajdują się podobne narzędzia (jest ich 14), które masują biodra, nogi, kostki oraz stopy. A same plecy są w tym samym czasie traktowane przez wibrujące ogniwa. W ten sposób ten fotel-robot oferuje najlepszą alternatywę dla ręcznego masowania ciała. Producent chwali się, że fotel posiada czujniki, które "szukają" w ciele punktów Shiatsu, by zapewnić rozwój duchowy i odpowiednią cyrkulację energii w ciele. Całość jest oczywiście sterowana pilotem.

Fotel można kupić na tej aukcji internetowej. Wydaje się być za drogi dla "przeciętnego Kowalskiego", ale może znajdzie się w polskich salonach urody?

Źródło: Gadgetreview

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)