Maski Xupermask od Will.i.am będą modnym dodatkiem?

Strona głównaMaski Xupermask od Will.i.am będą modnym dodatkiem?
08.04.2021 12:59
Maski Xupermask od Will.i.am będą modnym dodatkiem?
Źródło zdjęć: © Honeywell

Znany raper Will.i.am postanowił udowodnić, że maski chroniące przez zakażeniem Covid-19 mogą być ciekawym technicznym rozwiązaniem, a dodatkowo także być wyjątkowo modne. Zdecydował się więc na współpracę z firmą Honeywell i razem z nimi stworzył dwa modele zaawansowanych masek o nazwie Xupermask.

bESnbVud

CNBC donosi, że nowe maski od założyciela zespołu Black Eyed Peas mają łączyć w sobie zarówno ochronę przed zakażeniem koronawirusem, jak i zaawansowane rozwiązania techniczne, ale też i wyjątkowo design. Zdaniem rapera, maski nie są już tylko ochronnym akcesorium, ale przedmiotami kulturalnymi. Można przez to rozumieć, że stały się one kolejną częścią ubioru, która pozwala ludziom na wyrażenie siebie.

“Maska powinna tak samo przywiązywać wagę do szczegółów, aby nie rezygnować z estetyki, ale też zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym ludziom” przekazał w swoim komunikacie raper. Poza futurystycznym wyglądem, urządzenie otrzymało więc nowoczesne filtry HEPA, ułatwiające oddychanie. Na tym jednak nie koniec, bo w masce znalazło się miejsce także na oświetlenie LED, wentylatory, a nawet słuchawki z redukcją szumów.

Maski Xupermask dostępne są w cenie 299 dolarów. Zdaniem rapera, czeka je podobny los jak modne buty w kolekcjach limitowanych. Można się więc spodziewać, że jak z każdym limitowanym produktem, szybko znikną one z rynku, dlatego chętnym na ich zakup sugerujemy się pospieszyć.

Udostępnij:
bESnbVup
Komentarze (2)
bESnbVvb