Mass Effect 2 - dziś darmowe DLC i coś dużego w okolicach marca... 2011

Mass Effect 2 - dziś darmowe DLC i coś dużego w okolicach marca... 201109.02.2010 09:30
Mass Effect 2 - dziś darmowe DLC i coś dużego w okolicach marca... 2011
Szymon Adamus

Fani Mass Effecta niech odkurzą pady i myszki. Jeszcze dzisiaj pojawią się darmowe, małe dodatki. Na coś większego musimy poczekać... niestety dość długo. Jest też kilka słów na temat "czegoś" dla Dragon Age.

Fani Mass Effecta niech odkurzą pady i myszki. Jeszcze dzisiaj pojawią się darmowe, małe dodatki. Na coś większego musimy poczekać... niestety dość długo. Jest też kilka słów na temat "czegoś" dla Dragon Age.

Dzisiaj w sieci Cerberus pojawią się tylko gadżety. Będzie to nowy pancerz i nowa strzelba. Pancerz podniesie ilość amunicji, osłonę i energię o 10 procent. Z kolei broń o nazwie M-22a Eviscerator Shotgun ma być strzelbą dalekiego zasięgu z amunicją przeciwpancerną. Dodatki będą darmowe, więc zamiast słuchać mojego ględzenie powinniście już biec do konsoli/komputera i sprawdzić czy są już dostępne.

Jeśli idzie o jakiś większy dodatek do gry, to ma się on pojawić niestety dopiero w czwartym kwartale roku fiskalnego 2010. W praktyce oznacza to okres między 1 stycznia, a 31 marca 2011. Niestety. Podobno ma to być coś dużego, więc mowa tu zapewne o większym DLC lub dodatku pudełkowym.

Co ciekawe plan wydawniczy na ten okres obejmuje nie tylko świat Mass Effecta, ale i Dragon Age. Dla przypomnienia aktualnie gracze Dragon Age, zapewne z wytchnieniem, oczekują dodatku Przebudzenie.

Ma on kosztować około 120 złotych, być wydany zarówno w wersji cyfrowej jak i pudełkowej i wreszcie pozwalać na więcej niż godzinę zabawy. DLC do tego tytułu, które widzieliśmy do tej pory, mówiąc delikatnie, zawodziły moje oczekiwania. Były co prawda tanie, ale nie aż tak bardzo by uzasadniać godzinę grania i to jeszcze na znanych, tylko lekko zmienionych lokacjach. Z Przebudzeniem wiążę jednak większe nadzieje.

Premiera dodatku w marcu.

Dragon Age™ Początek - Przebudzenie - zwiastun

Źródło: joystiq

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)