Maszyna serwująca piwo, która może Cię znokautować [wideo]

Strona głównaMaszyna serwująca piwo, która może Cię znokautować [wideo]
29.12.2010 22:00
Maszyna serwująca piwo, która może Cię znokautować [wideo]
Marek Maruszczak
Marek Maruszczak

Czyli jeden z najfajniejszych sposobów, w jakie można wykorzystać iPhone’a. Zapomnij o Angry Birds i (dosłownie) strzel sobie piwko.

Czyli jeden z najfajniejszych sposobów, w jakie można wykorzystać iPhone’a. Zapomnij o Angry Birds i (dosłownie) strzel sobie piwko.

Jak ma sobie poradzić kawaler, który w trakcie meczu nabierze ochoty na piwo? Jeżeli w pobliżu nie znajduje się akurat jego dziewczyna, to pozostaje zwlec się z kanapy lub skorzystać z usług tej odrobinę niebezpiecznej maszyny.

Lodówka z wyrzutnią piwa jest sterowana za pomocą iPhone’a. Aplikacja zainstalowana w telefonie umożliwia wybranie jednego z trzech rodzajów piwa, ale zmiana przycisków jest pewnie jeszcze prostsza niż uzupełnienie stanu lodówki.

Po wybraniu piwa należy nakierować piwną wyrzutnię na fragment pomieszczenia, w którym akurat się znajdujemy. Ze względów bezpieczeństwa lepiej byłoby strzelać piwem zawsze w to samo miejsce, ale bez ryzyka nie ma zabawy.

To właśnie jest najpiękniejsze w leniwych geekach z zacięciem do majsterkowania. Są na tyle dalekowzroczni w swoim lenistwie, że spędzą godziny na budowie maszyny, która każdego wieczoru pozwoli im zaoszczędzić odrobinę czasu. Ciekawe, czy autor konstrukcji wyliczył, kiedy czas spędzony nad lodówką zacznie się zwracać?

Źródło: haphappy

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)