Max Payne na szczycie

Max Payne na szczycie

Max Payne na szczycie
Michał Matuszewski
20.10.2008 13:10

Debiutująca w ubiegłym tygodniu ekranizacja kultowej gry komputerowej Max Payne w reżyserii Johna Moora, zarobiła już 18 mln \(i jest na pierwszym miejscu box-office. Polska premiera Maxa Payne`a 24 października. Dotychczasowy lider Beverly Hills Chihuahua spadł na drugie miejsce z wynikiem 11 mln\). Łącznie opowieść o rozpieszczonym psiaku zarobiła już prawie 70 mln $.

Debiutująca w ubiegłym tygodniu ekranizacja kultowej gry komputerowej Max Payne w reżyserii Johna Moora, zarobiła już 18 mln \(i jest na pierwszym miejscu box-office. Polska premiera Maxa Payne`a 24 października. Dotychczasowy lider *[Beverly Hills Chihuahua](http://niezlekino.pl/2008/08/06/mamy-zwiastun-do-beverly-hills-chihuahua/)* spadł na drugie miejsce z wynikiem 11 mln\). Łącznie opowieść o rozpieszczonym psiaku zarobiła już prawie 70 mln $.

Obraz

Bardzo dobre wyniki osiągnęli inni debiutanci w rankingu. Na trzeciej pozycji z 11 mln $ uplasował się film Sekretne życie pszczół, dramat obyczajowy o czternastoletniej dziewczynce, która uciekając przed ojcem sadystą, znajduje schronienie na terenie pasieki prowadzonej przez trzy siostry. W Polsce film będzie wyświetlany od grudnia. Zwiastun i plakat możecie obejrzeć TU.

Czwarte miejsce, z podobnym wynikiem (10,5 mln $) zajęła najnowsza produkcja Olivera Stone'a W. komediowo dramatyczna opowieść o życie Georga W. Busha.

Obraz

Dużo gorzej wypadła komedia Sex Drive, która z budżetem 19 mln $ zarobiła póki co 3,5 mln. Porażka jest tym dotkliwsza, że sporo mniejszy budżet* Sekretnego życia pszczół* - 11 mln, zwrócił się w czasie jednego weekendu.

Foto: 20th Century Fox, Walt Disney, Lionsgate

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)