mBank potwierdził wdrożenie płatności Garmin Pay i Fitbit Pay

mBank potwierdził wdrożenie płatności Garmin Pay i Fitbit Pay
Źródło zdjęć: © fot. Materiały prasowe
Klaudia Stawska-Magdziak

03.12.2019 11:03, aktual.: 09.03.2022 08:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Garmin Pay, Apple Pay czy Google Pay są coraz częściej wybieranymi sposobami płatniczymi wśród Polaków, czego dowiódł raport opracowany przez Mastercard. Aby dać klientom więcej możliwości, mBank wprowadza możliwość płatności z pomocą Garmin Pay i Fitbit Pay.

Garmin Pay nie jest jeszcze tak popularny jak Apple Pay czy Google Pay, ale wciąż zyskuje zwolenników. Przede wszystkim do korzystania z niego niezbędny jest firmowy zegarek lub opaska połączony z aplikacją zainstalowaną na smartfonie. Po podłączeniu do aplikacji karty płatniczej możemy używać zegarka Garmin (lub opaski) do płatności na terminalach POS.

Z usługi będą mogli skorzystać posiadacze kart Visa i Mastercard. mBank planuje wprowadzić nową formę płatności od stycznia 2020 roku, chociaż pierwsze plotki na temat prac nad wdrożeniem pojawiły się jeszcze we wrześniu.

mBank nie jest pierwszym bankiem, który wprowadza Garmin Pay i Fitbit Pay. Ten pierwszy dostępny jest dla klientów banków: PKO Bank Polski, Bank Pekao, Nest Bank, Getin Noble Bank, Santander Bank Polska, a także od niedawna Banki Spółdzielcze SGB, ING i Bank Pocztowy. Fitbit Pay dostępny jest do tej pory jedynie dla klientów Banku Pekao i Santander Bank Polska.

Zobacz też: Bankowość może być radykalnie prostsza

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)