Mechy Piłsudskiego: wielkie roboty na froncie wojny polsko-bolszewickiej

Przeniesienie wielkich, kroczących robotów bojowych w realia polskiej wsi z początku XX wieku to wyzwanie, którego podjął się mieszkający w Niemczech grafik, Jakub Różalski. Efektem jego pracy jest cykl, zatytułowany „1920+”, przedstawiający alternatywną wizję wydarzeń z poprzedniego wieku. Wielkie, najeżone bronią roboty wyglądają niesamowicie!

Mechy Piłsudskiego: wielkie roboty na froncie wojny polsko-bolszewickiej
Łukasz Michalik

09.10.2014 | aktual.: 09.10.2014 19:36

W serwisie My Modern Met Jakub wyjaśnia:

Historia to moja pasja. Chciałem połączyć klasyczne motywy kawalerii, polskiej armii, życia na wsi, polskiego malarstwa z przełomu XIX i XX wieku z wielkimi bitwami robotów, aby zaprezentować polską kulturę i historię w ciekawy dla współczesnego odbiorcy sposób.

Udało się? Co sądzicie o tych pracach? Jak dla mnie prezentują się rewelacyjnie!

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Autorem wszystkich grafik jest Jakub Różalski

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.