Megatron nie pojawi się w Transformers 2

Megatron nie pojawi się w Transformers 201.01.2009 14:00
Megatron nie pojawi się w Transformers 2
Ireneusz Podsobiński

W wywiadzie dla Empire i USA Today Michael Bay zdradził kilka ciekawych faktów na temat Transformers: Revenge of the Fallen. Najbardziej zaskakuje jedno: w kontynuacji zabraknie Megatrona. Czyżby zatem wszystkie plotki na temat jego powrotu w formie czołgu i zdjęcia koncepcyjne były fałszywe? Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - wszak pozostają nam jeszcze The Fallen, Constructikony i Starscream.

W wywiadzie dla *Empire *i USA Today Michael Bay zdradził kilka ciekawych faktów na temat Transformers: Revenge of the Fallen. Najbardziej zaskakuje jedno: w kontynuacji zabraknie Megatrona. Czyżby zatem wszystkie plotki na temat jego powrotu w formie czołgu i zdjęcia koncepcyjne były fałszywe? Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - wszak pozostają nam jeszcze The Fallen, Constructikony i Starscream.

A co jeszcze ciekawego dowiadujemy się z artykułu?

  1. The Fallen jest oddzielną postacią, czyli nie Megatronem, jak niektórzy sugerowali.
  1. Egipskie hieroglify będą przedstawiać wyobrażenie Transformerów, którzy już kiedyś odwiedzili Ziemię.
  1. W filmie pojawi się około 40 robotów.
  1. Budżet wynosi 200 milionów dolarów.
  1. Devastator pojawi się przy piramidach. Będzie wysoki prawdopodobnie na 15 metrów, gdyż tak wysoko sięga żuraw kamery.

Dla mnie najważniejsza kwestia dotyczy The Fallen. Obawiałem się, że Bay będzie chciał z niego zrobić "zmartwychwstałego" Megatrona. Tylko po co koncentrować się na jednej postaci, skoro jest jeszcze wiele innych. Tym bardziej, że Bay zapowiada cliffhanger, więc film może zakończyć się twistem, w którym... Megatron powraca.

Foto: UIP

[cytat] [/cytat]

Źródło: The Movie Blog

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)