Men Who Stare at Goats: gwiazdy kręcą film w Puerto Rico

Men Who Stare at Goats: gwiazdy kręcą film w Puerto Rico

Men Who Stare at Goats: gwiazdy kręcą film w Puerto Rico
Piotr Guszkowski
23.09.2008 11:00

George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey i Jeff Bridges już za kilka dni spotkają się na planie filmowym w Puerto Rico i Nowym Meksyku. To znak, że ruszają prace nad ekranizacją bestsellerowej powieści Jona Ronsona zatytułowanej Men Who Stare at Goats. Za kamera stanie Grant Heslov, wieloletni współpracownik Clooneya, autor scenariusza m.in. do Good Night, and Good Luck.

, Ewan McGregor, Kevin Spacey i Jeff Bridges już za kilka dni spotkają się na planie filmowym w Puerto Rico i Nowym Meksyku. To znak, że ruszają prace nad ekranizacją bestsellerowej powieści Jona Ronsona zatytułowanej Men Who Stare at Goats. Za kamera stanie Grant Heslov, wieloletni współpracownik Clooneya, autor scenariusza m.in. do Good Night, and Good Luck.

Obraz

Wydana w 2004 roku książka Men Who Stare at Goats to historia amerykańskiej jednostki wojskowej First Earth Battalion, złożonej z żołnierzy posiadających zdolności paranormalne i zajmujących się tzw. zdalnym postrzeganiem. Jej członkowie mieli używać śmiercionośnej broni wyłącznie w ostateczności.

Prawa do adaptacji książki Ronsona wykupiło studio Smoke House, którego współwłaścicielem jest Clooney.

Co ciekawe, scenariusz *Men Who Stare at Goats znalazł się wśród najlepszych *niezrealizowanych scenariuszy zeszłego roku.

Projekt współfinansują Winchester, BBC Films i Mandate Pictures.

Foto: Simon & Schuster

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)