"Męska kontrofensywa na Facebooku". Pochwal się, ile masz centymetrów

"Męska kontrofensywa na Facebooku". Pochwal się, ile masz centymetrów

Linijka (Fot. Flickr/Lauren Manning/Lic. CC by)
Linijka (Fot. Flickr/Lauren Manning/Lic. CC by)
Wojtek Wowra
12.10.2010 14:33

Kilka dni temu pisałem o kobietach, które podają na Facebooku, gdzie lubią uprawiać seks. Męska część użytkowników Wykopu postanowiła odpowiedzieć na ten mem ;).

Kilka dni temu pisałem o kobietach, które podają na Facebooku, gdzie lubią uprawiać seks. Męska część użytkowników Wykopu postanowiła odpowiedzieć na ten mem ;).

Dla przypomnienia:

Zaczęło się od akcji przeciwko rakowi piersi. Kobiety miały pisać na Facebooku, gdzie lubią… kłaść swoje torebki. Rok temu miała miejsce podobna inicjatywa, w której dziewczyny chwaliły się kolorami swoich staników.

Tegoroczna akcja szybko wymknęła się spod kontroli. Kobiety, zamiast publikować informacje o torebkach, zaczęły chwalić się, gdzie lubią uprawiać seks. Zaproponowana przez organizatorów kampanii fraza była bowiem mocno dwuznaczna.

Kiedy tydzień temu sugerowałem, że akcja rozprzestrzeni się na inne kraje, nie sądziłem, że aż tyle Polek weźmie w niej udział. Memowi uległa nawet piękna posłanka, Renata Zaremba, a o sprawie doniósł (w pokręcony sposób) "Fakt".

To jednak nie wszystko. Wczoraj na Wykopie ruszyła akcja pod tytułem "Męska kontrofensywa na Facebooku". Jeden z użytkowników serwisu napisał:

Każdy mężczyzna po 50. roku życia powinien poddawać się corocznie badaniu gruczołu krokowego. Pierwszymi objawami są: częstomocz, bolesność i problemy związane z oddawaniem moczu, bóle lędźwiowe i w okolicach miednicy. Rak prostaty jest drugą wśród przyczyn umieralności mężczyzn z powodu nowotworów.

Zachęcił on jednocześnie panów do publikowania na swoich Tablicach hasła "mój ma ... cm". "W miejscu kropek wpisujemy centymetry swojego PILOTA OD TELEWIZORA!" - stwierdził internauta ;).

Akcja niby ciekawa, ale jakaś taka mniej udana od oryginału. Zaletą hasła "lubię na..." była jego dwuznaczność. W tym drugim wypadku skojarzenia są jednak dość jednoznaczne :P.

Źródło: Wykop.pl

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)