Mężczyzna zabił żonę za zmianę profilu na Facebook’u

Mężczyzna zabił żonę za zmianę profilu na Facebook’u

facebook
facebook
Marek Maruszczak
18.10.2008 17:00

Londyńczyk został skazany na dożywocie za zabicie swojej żony po tym jak napisała na Facebook’u, że jest samotna i szuka mężczyzny.

Londyńczyk został skazany na dożywocie za zabicie swojej żony po tym jak napisała na Facebook’u, że jest samotna i szuka mężczyzny.

Niedawno pisaliśmy o pracowniku banku, który stracił pracę przez zdjęcie zamieszczone na Naszej Klasie. Jak widać serwisy społecznościowe coraz bardziej ingerują w nasze życie. Dla żony Wayne'a Forrestera tragicznie skończyło się korzystanie z jednego z nich.

Wayne Forrester – 34 letni mieszkaniec Londynu niedawno wyprowadził się z domu. Gdy przeczytał, że jego druga połowa szuka sobie nowego mężczyzny poczuł się bardzo dotknięty. Jakiś czas później pod wpływem alkoholu i kokainy wpadł w szał i w środku nocy przyjechał do swojego starego domu, aby zadźgać żonę. Zaniepokojeni krzykami i widokiem zakrwawionego Forestera siedzącego przed domem sąsiedzi wezwali policję. Niestety było już za późno.

Winny jest oczywiście człowiek nie serwis społecznościowy. Jest to jednak kolejny przypadek, kiedy treści zamieszczane przez nas w internecie drastycznie wpływają na nasze życie.

Źródło: the inquirer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)